Guerlain Terracotta

štětec na bronzer

1×
Guerlain Terracotta štětec na bronzer
1 060

Ušetříte 25%
štětec na bronzer
792

Kód: GUR1347 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Guerlain Terracotta
štětec na bronzer | 792

Popis kosmetiky Guerlain Terracotta

Popis:
Štětec na bronzer Terracotta z portfolia legendární francouzské značky Guerlain je profesionální nástroj pro dokonalé líčení. Štetec Guerlain Terracotta díky svým nesmírně jemným přírodním vláknům umožňuje dokonalé nanesení bronzujícího pudru bez šmouh a skvrn. Jeho praktické rozměry umožňují vzít si tento štětec na bronzer všude s sebou, chráněný přiloženým pouzdrem.

Účinky:

  • bezchybně nanáší bronzer
  • je kompaktní

Jak aplikovat:
Štětcem naneste bronzer na tvář, s důrazem na vyvýšené části obličeje.

O značce Guerlain

Francouzský parfémový dům Guerlain žije krásou a kreativitou už téměř dvě století a patří tak mezi nejstarší a také nejproslulejší na světě. Od samého počátku v roce 1828 značka hrdě vyrábí všechny své produkty výhradně ve Francii a svázána je zejména se dvěma místy. V historickém městě Chartres vzniká Guerlain make-up a prémiová kosmetika a v obci Orphin se rodí dokonalé Guerlain vůně. Obě lokality spojuje nejen tradice, ale i umělecké know-how a propracované technologie.

Vše začalo u chemika a inovátora Pierre-François P. Guerlaina, který značce vdechl život a vložil do ní celý svůj talent. Brzy získal přízeň pařížské vysoké šlechty a v polovině 19. století jeho jméno znělo ve všech módních kruzích. Parfém Guerlain se stal pojmem a ikonou a dnes září ve světě vůní bezmála 200 let. Guerlain kosmetika ukrývá také mnoho skvostů, z nichž tónovací perly Guerlain Météorites budou skutečným klenotem vaší kosmetické výbavy.