GUERLAIN Terracotta Kiss Delightpečující lesk na rty

GUERLAIN Terracotta Kiss Delight pečující lesk na rty
GUERLAIN Terracotta Kiss Delight pečující lesk na rty
odstín Grenadine Syrup 6 ml

Kód: GUR3391 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu GUERLAIN Terracotta Kiss Delight
Vlastnosti

Pečující lesk na rty Guerlain Terracotta Kiss Delight s obsahem kyseliny hyaluronové rty vyplní, dodá jim sexy plný vzhled, hydratační složky dodají hebkost a vláčnost a pigment poskytne elegantní barvu a lesk.

Vlastnosti:

  • pečující složky s kyselinou hyaluronovou rty vyplní a zvláční
  • složení dlouhodobě zlepšuje vzhled rtů
  • pigment dodá výraznou a svěží barvu
  • mikroperleť poskytuje barvě třpyt a lesk
  • díky tenkému aplikátoru se snadno nanáší

Jak aplikovat:
Pomocí aplikátoru naneste rovnoměrně na rty. Vrstvěte dle potřeby.

Vyhněte se přímému kontaktu s očima.

Vlastnosti

Aktivní látky
kyselina hyaluronová
Efekt
lesklý

O značce GUERLAIN

Nadčasové know-how, neustálý výzkum, inovace a zdokonalování, odvážní tvůrci, legendární výtvory a kultura krásy jako symbol značky. To vše představuje luxusní parfémový dům Guerlain, jehož historie sahá až do roku 1828.

Již od počátku vyrábí Guerlain parfémy i kosmetiku ve Francii. Ve výrobě kombinuje řemeslné umění, špičkové technologie a environmentální i sociální odpovědnost. Den po dni pracují týmy Guerlain na vývoji luxusní a zároveň udržitelné kosmetiky – ve jménu krásy zákazníků, přírody i naší planety. Díky svému cennému know-how získal Guerlain ocenění „Living Heritage Company“, udělené francouzským ministerstvem hospodářství a průmyslu.

Za 190 let má Guerlain na kontě 1100 vůní. Pátou generaci Guerlain parfémářů představuje Thierry Wasser, jenž při svých cestách po celém světě hledá ty nejvzácnější přírodní suroviny pro výrobu luxusních vůní – vždy s respektem k místním obyvatelům i k přírodě.

Prozkoumejte širokou nabídku Guerlain produktů – od vůní Mon Guerlain, L’Homme Idéal, a Aqua Allegoria přes make-up L’Essentiel Foundation, bronzující pudr Terracotta nebo ikonické pudrové perly Météorites.

Recenze GUERLAIN Terracotta Kiss Delight