Guerlain Terracotta Joli Teint

rozjasňující bronzer

2×
Guerlain Terracotta Joli Teint rozjasňující bronzer
Guerlain Terracotta Joli Teint rozjasňující bronzer
Guerlain Terracotta Joli Teint rozjasňující bronzer
1 330
Sleva 29%
odstín 03 Naturel/Natural - Brunettes 10 g
939

Kód: GUR1344 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Ostrava
Již zítra pondělí 17. 12. 2018
Osobní odběr
Již dnes
Guerlain Terracotta Joli Teint
odstín 03 Naturel/Natural - Brunettes 10 g | 939

Popis kosmetiky Guerlain Terracotta Joli Teint

Popis:
Duo bronzující pudr pro zdravý vzhled pleti Terracotta Joli Teint z portfolia legendární francouzské značky Guerlain dodá pleti efekt lehkého opálení a atraktivní záři. Bronzující pudr Guerlain Terracotta Joli Teint sestává ze dvou doplňujících se odstínů. Ihned vaší tváří dodá vzhled políbení sluncem a nádherně ji prozáří. I vůně tohoto špičkového pudru vyvolává představu slunečních paprsků. Frézie a květy pomerančovníku se pojí s vanilkou a probouzí vaše smysly.

Účinky:

  • tónuje
  • dodává efekt opálení
  • prozařuje, modeluje
  • příjemně voní

Typ pleti:
Vhodné pro všechny typy.

Jak aplikovat:
Kruhovým pohybem smíchejte oba odstíny a naneste na tvář s důrazem na lícní kosti a okraje čela a brady.

Vlastnosti

Konzistence
pudr
Typ pleti
pro všechny typy pleti

O značce Guerlain

Francouzský parfémový dům Guerlain žije krásou a kreativitou už téměř dvě století a patří tak mezi nejstarší a také nejproslulejší na světě. Od samého počátku v roce 1828 značka hrdě vyrábí všechny své produkty výhradně ve Francii a svázána je zejména se dvěma místy. V historickém městě Chartres vzniká Guerlain make-up a prémiová kosmetika a v obci Orphin se rodí dokonalé Guerlain vůně. Obě lokality spojuje nejen tradice, ale i umělecké know-how a propracované technologie.

Vše začalo u chemika a inovátora Pierre-François P. Guerlaina, který značce vdechl život a vložil do ní celý svůj talent. Brzy získal přízeň pařížské vysoké šlechty a v polovině 19. století jeho jméno znělo ve všech módních kruzích. Parfém Guerlain se stal pojmem a ikonou a dnes září ve světě vůní bezmála 200 let. Guerlain kosmetika ukrývá také mnoho skvostů, z nichž tónovací perly Guerlain Météorites budou skutečným klenotem vaší kosmetické výbavy.