GUERLAIN TERRACOTTA JOLI TEINT rozjasňující bronzer | notino.cz
530 514 014 po–pá 8–22 hod., so–ne 10–22 hod.

Guerlain Terracotta Joli Teint

rozjasňující bronzer

Guerlain Terracotta Joli Teint rozjasňující bronzer
Guerlain Terracotta Joli Teint rozjasňující bronzer
Guerlain Terracotta Joli Teint rozjasňující bronzer
1 330
Sleva 27%
973

Kód: GUR1341 | Zbývá posledních 3 ks

odstín 00 Clair/Light - Blondes 10 g

ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis kosmetiky Guerlain Terracotta Joli Teint

Popis:
Duo bronzující pudr pro zdravý vzhled pleti Terracotta Joli Teint z portfolia legendární francouzské značky Guerlain dodá pleti efekt lehkého opálení a atraktivní záři. Bronzující pudr Guerlain Terracotta Joli Teint sestává ze dvou doplňujících se odstínů. Ihned vaší tváří dodá vzhled políbení sluncem a nádherně ji prozáří. I vůně tohoto špičkového pudru vyvolává představu slunečních paprsků. Frézie a květy pomerančovníku se pojí s vanilkou a probouzí vaše smysly.

Účinky:

  • tónuje
  • dodává efekt opálení
  • prozařuje, modeluje
  • příjemně voní

Typ pleti:
Vhodné pro všechny typy.

Jak aplikovat:
Kruhovým pohybem smíchejte oba odstíny a naneste na tvář s důrazem na lícní kosti a okraje čela a brady.

Vlastnosti

Konzistence
pudr
Typ pleti
pro všechny typy pleti

O značce Guerlain

Francouzský parfémový dům Guerlain žije krásou a kreativitou už téměř dvě století a patří tak mezi nejstarší a také nejproslulejší na světě. Od samého počátku v roce 1828 značka hrdě vyrábí všechny své produkty výhradně ve Francii a svázána je zejména se dvěma místy. V historickém městě Chartres vzniká Guerlain make-up a prémiová kosmetika a v obci Orphin se rodí dokonalé Guerlain vůně. Obě lokality spojuje nejen tradice, ale i umělecké know-how a propracované technologie.

Vše začalo u chemika a inovátora Pierre-François P. Guerlaina, který značce vdechl život a vložil do ní celý svůj talent. Brzy získal přízeň pařížské vysoké šlechty a v polovině 19. století jeho jméno znělo ve všech módních kruzích. Parfém Guerlain se stal pojmem a ikonou a dnes září ve světě vůní bezmála 200 let. Guerlain kosmetika ukrývá také mnoho skvostů, z nichž tónovací perly Guerlain Météorites budou skutečným klenotem vaší kosmetické výbavy.