GUERLAIN Shalimar toaletní voda náplň pro ženy

GUERLAIN Shalimar toaletní voda náplň pro ženy
GUERLAIN Shalimar toaletní voda náplň pro ženy
93 ml
1 611

Kód: GUR2190 | Více než 5 ks skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra čtvrtek 15. 4. 2021
Osobní odběr
Již zítra čtvrtek 15. 4. 2021

Popis GUERLAIN Shalimar
Složení

Zamilujte se do rafinované orientální vůně stejně, jako se před 4 staletími zamiloval indický vládce do nádherné princezny Mumtaz Mahal. Toaletní voda pro ženy Guerlain Shalimar byla tímto romantickým příběhem inspirována už v roce 1925. Vůbec první orientální vůně se těší mimořádné oblibě dodnes.

  • dokonale smyslná orientální vůně
  • pro všechny ženy, které v sobě chtějí probudit smyslnost
  • odráží v sobě skutečnou podstatu ženskosti

Složení vůně
V úvodu vůně vás okouzlí kombinace lehkých květinových tónů a svěžího bergamotu. Poté vypluje na povrch aromatické trio něžných květů irisu, romantického jasmínu a tradiční růže. Dokonalou celistvost vůně zajistí zemité akordy tonka fazolí a exotický prvek vanilkových lusků, které se nejvíce rozvinou při dlouhém doznívání.

Příběh vůně
Parfémář Jacques Guerlain se při vytváření vůně Guerlain Shalimar v roce 1925 inspiroval starodávným příběhem lásky, podle kterého indický císař Shah Jahan kdysi na důkaz své lásky věnoval princezně Mumtaz Mahal palác Taj Mahal a nechal jí vystavět čarokrásné Šalimarské zahrady. Díky tomu mohla v roce 1925 vzniknout vůbec první orientální vůně ve světě moderního parfémářství.

Složení

Složení
vanilka, kosatec, bergamot
Druh vůně
orientální

O značce GUERLAIN

Nadčasové know-how, neustálý výzkum, inovace a zdokonalování, odvážní tvůrci, legendární výtvory a kultura krásy jako symbol značky. To vše představuje luxusní parfémový dům Guerlain, jehož historie sahá až do roku 1828.

Již od počátku vyrábí Guerlain parfémy i kosmetiku ve Francii. Ve výrobě kombinuje řemeslné umění, špičkové technologie a environmentální i sociální odpovědnost. Den po dni pracují týmy Guerlain na vývoji luxusní a zároveň udržitelné kosmetiky – ve jménu krásy zákazníků, přírody i naší planety. Díky svému cennému know-how získal Guerlain ocenění „Living Heritage Company“, udělené francouzským ministerstvem hospodářství a průmyslu.

Za 190 let má Guerlain na kontě 1100 vůní. Pátou generaci Guerlain parfémářů představuje Thierry Wasser, jenž při svých cestách po celém světě hledá ty nejvzácnější přírodní suroviny pro výrobu luxusních vůní – vždy s respektem k místním obyvatelům i k přírodě.

Prozkoumejte širokou nabídku Guerlain produktů – od vůní Mon Guerlain, L’Homme Idéal, a Aqua Allegoria přes make-up L’Essentiel Foundation, bronzující pudr Terracotta nebo ikonické pudrové perly Météorites.

Recenze GUERLAIN Shalimar