GUERLAIN PRECIOUS LIGHT rozjasňující korektor | notino.cz

Guerlain Precious Light

rozjasňující korektor

Guerlain Precious Light rozjasňující korektor
Guerlain Precious Light rozjasňující korektor
Guerlain Precious Light rozjasňující korektor
1 160
Sleva 31%
odstín 00 1,5 ml
795

Kód: GUR0895 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
neděle 19. 8. 2018
Osobní odběr
Již zítra sobota 18. 8. 2018

Popis kosmetiky Guerlain Precious Light

Popis:
Rozjasňující korektor Guerlain Precious Light je uložen do obalu ve tvaru praktického pera, které díky jeho velikosti a skladnosti můžete nosit bez problémů neustále u sebe. Korektor pomocí jemného aplikačního štětečku a hedvábné textury přípravku vytvoří dokonalý vzhled vaší pleti. Nanáší se na místa, která potřebují rozjasnit, zejména na tmavé kruhy pod očima.
Jako mávnutím kouzelné hůlky korektor Precious Light okamžitě odstraní tmavá místa a známky stárnutí pleti. Dokonale vyhladí vrásky, speciální pigmenty pleť rozzáří a omlazující komplex dokonale odvede svou práci. Každý den bude vaše pleť krásná a den po dni bude získávat energii a vitalitu díky bohatému složení tohoto jedinečného korektoru.
Rychle a jednoduše, pouze několika tahy aplikačního štětce vaši pleť opět rozjasníte, bude odpočatá a vitální. Známky únavy budou odstraněny a pleť bude omlazená, uvolněná a nádherně zářivá. Korektor Precious Light je uložen do elegantního balení, které můžete mít vždy po ruce a kdykoliv dodat vaší pleti dokonale hedvábný a mladistvý vzhled. Dopřejte si přípravek, který bude spolehlivým pomocníkem při zkrášlování vaší pleti!

Účinky:

  • vytvoří dokonalý vzhled vaší pleti
  • rozjasňuje tmavé kruhy pod očima
  • vyhladí vrásky a omladí pleť
  • dodá pleti energii a vitalitu
  • pleť bude pevná a odpočatá
  • má snadné a rychlé použití
  • dodá pleti hedvábný vzhled
  • pleť je po použití zářivá

Typ pleti:
Pro všechny druhy pleti.

Jak aplikovat:
Nanášejte aplikačním štětečkem, který je součástí přípravku, přímo na pleť. Aplikujte pod oči a do míst, která jsou nerovnoměrně zabarvená nebo se na nich vyskytují vady. Štětečkem jemně rozetřete, aby pleť působila přirozeně.

 

 

Vlastnosti

Konzistence
tekutý korektor
Typ pleti
pro všechny typy pleti

O značce Guerlain

Francouzský parfémový dům Guerlain žije krásou a kreativitou už téměř dvě století a patří tak mezi nejstarší a také nejproslulejší na světě. Od samého počátku v roce 1828 značka hrdě vyrábí všechny své produkty výhradně ve Francii a svázána je zejména se dvěma místy. V historickém městě Chartres vzniká Guerlain make-up a prémiová kosmetika a v obci Orphin se rodí dokonalé Guerlain vůně. Obě lokality spojuje nejen tradice, ale i umělecké know-how a propracované technologie.

Vše začalo u chemika a inovátora Pierre-François P. Guerlaina, který značce vdechl život a vložil do ní celý svůj talent. Brzy získal přízeň pařížské vysoké šlechty a v polovině 19. století jeho jméno znělo ve všech módních kruzích. Parfém Guerlain se stal pojmem a ikonou a dnes září ve světě vůní bezmála 200 let. Guerlain kosmetika ukrývá také mnoho skvostů, z nichž tónovací perly Guerlain Météorites budou skutečným klenotem vaší kosmetické výbavy.

Menu