GUERLAIN Mon Guerlain Bloom of Rose parfémovaná voda pro ženy

1×
GUERLAIN Mon Guerlain Bloom of Rose parfémovaná voda pro ženy
GUERLAIN Mon Guerlain Bloom of Rose parfémovaná voda pro ženy
100 ml
2 550

Kód: GUR13367 | Skladem
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis GUERLAIN Mon Guerlain Bloom of Rose
Složení

Dnešní ženy jsou všestranné – silné, nezávislé a vášnivé zároveň. Tak, jako úchvatná Angelina Jolie, která se stala tváří vůně Guerlain Mon Guerlain Bloom of Rose. Tato parfémovaná voda je jako vášeň ukrytá ve flakonku. Je manifestem ženskosti, který ženy vyzývá k odhalení své skutečné, vášnivé osobnosti.

  • ovocno-květinová vůně s levandulí, růží, hruškou a vanilkou
  • vyjadřuje ženskost dnešních moderních žen
  • tváří vůně je okouzlující Angelina Jolie

Složení vůně
Ve vonné kompozici této nádherné, ovocno-květinové vůně, hraje hlavní roli růže. Úvod patří šťavnaté mandarince, černému rybízu a tónům sladké hrušky. Poté se rozvoní aromatická levandule, růže a jasmín pravý. Základ vůně, který vydrží na kůži nejdéle, se nese ve znamení santalového dřeva, pačuli a gurmánské vanilky.

Příběh vůně
„Mé neviditelné tetování. Můj podpis. Má vůně. Můj Guerlain.“ Tak zní motto neskutečně ženské vůně Mon Guerlain Bloom of Rose. Její vonná kompozice, založená na ikonickém spojení levandule s vanilkou, doslova nabitá květinami a ozvláštněná lahodnou hruškou, je ztělesněním ženskosti. Za zmínku stojí také nádherný flakonek, který znázorňuje růži – hlavní hvězdu této luxusní vůně.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
mandarinka, černý rybíz, hruška
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
jasmín pravý (arabský), levandule, růže
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
pačuli, santalové dřevo, vanilka
Druh vůně
ovocná, květinová

O značce GUERLAIN

Nadčasové know-how, neustálý výzkum, inovace a zdokonalování, odvážní tvůrci, legendární výtvory a kultura krásy jako symbol značky. To vše představuje luxusní parfémový dům Guerlain, jehož historie sahá až do roku 1828.

Již od počátku vyrábí Guerlain parfémy i kosmetiku ve Francii. Ve výrobě kombinuje řemeslné umění, špičkové technologie a environmentální i sociální odpovědnost. Den po dni pracují týmy Guerlain na vývoji luxusní a zároveň udržitelné kosmetiky – ve jménu krásy zákazníků, přírody i naší planety. Díky svému cennému know-how získal Guerlain ocenění „Living Heritage Company“, udělené francouzským ministerstvem hospodářství a průmyslu.

Za 190 let má Guerlain na kontě 1100 vůní. Pátou generaci Guerlain parfémářů představuje Thierry Wasser, jenž při svých cestách po celém světě hledá ty nejvzácnější přírodní suroviny pro výrobu luxusních vůní – vždy s respektem k místním obyvatelům i k přírodě.

Prozkoumejte širokou nabídku Guerlain produktů – od vůní Mon Guerlain, L’Homme Idéal, a Aqua Allegoria přes make-up L’Essentiel Foundation, bronzující pudr Terracotta nebo ikonické pudrové perly Météorites.

Recenze GUERLAIN Mon Guerlain Bloom of Rose1