Guerlain Météorites Voyage

rozjasňující kompaktní pleťové perly

Guerlain Météorites Voyage rozjasňující kompaktní pleťové perly
Guerlain Météorites Voyage rozjasňující kompaktní pleťové perly
Guerlain Météorites Voyage rozjasňující kompaktní pleťové perly
odstín 01 Mythic 11 g

Kód: GUR1880 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Dárek pro vás
Kupte si jakýkoliv produkt z kategorie pleť nebo líčení alespoň za 790Kč a v košíku si můžete vybrat z několika čisticích produktů na pleť z kolekce Saffee.
Guerlain Météorites Voyage
odstín 01 Mythic 11 g

Hlídání dostupnosti zboží

Popis kosmetiky Guerlain Météorites Voyage

Popis:
Rozjasňující kompaktní pleťové perly Météorites Voyage Exceptional Compacted Pearls of Powder z portfolia legendární francouzské značky Guerlain vylepšují vzhled pleti a dodávají ji atraktivní záři.
Unikátní dekorativní kosmetický produkt Guerlain Météorites Voyage se skládá z různobarevných pudrových mikro-perliček v dokonalé, kompaktní směsi krycích a projasňujících odstínů. Hodí se pro každý odstín pleti a jeho krémová textura se dokonale pojí s pletí a okamžitě ji činí jemnější, svěžejší a zářivější.

Účinky:

  • rozjasňuje, prozařuje
  • zakrývá nedostatky
  • opticky osvěžuje
  • zjemňuje
  • voní po fialkách

Složení:

  • diamantový pudr, technologie Stardust - odráží světlo pro dosažení zářivosti
  • perleť - osvěžuje, prosvěcuje tmavé zóny

Typ pleti:
Pro všechny typy pleti.

Jak aplikovat:
Naneste na pleť obličeje štětcem rovnoměrně, nebo s důrazem na střed čela, lícní kosti, nos a bradu pro jejich zvýraznění.

O značce Guerlain

Francouzský parfémový dům Guerlain žije krásou a kreativitou už téměř dvě století a patří tak mezi nejstarší a také nejproslulejší na světě. Od samého počátku v roce 1828 značka hrdě vyrábí všechny své produkty výhradně ve Francii a svázána je zejména se dvěma místy. V historickém městě Chartres vzniká Guerlain make-up a prémiová kosmetika a v obci Orphin se rodí dokonalé Guerlain vůně. Obě lokality spojuje nejen tradice, ale i umělecké know-how a propracované technologie.

Vše začalo u chemika a inovátora Pierre-François P. Guerlaina, který značce vdechl život a vložil do ní celý svůj talent. Brzy získal přízeň pařížské vysoké šlechty a v polovině 19. století jeho jméno znělo ve všech módních kruzích. Parfém Guerlain se stal pojmem a ikonou a dnes září ve světě vůní bezmála 200 let. Guerlain kosmetika ukrývá také mnoho skvostů, z nichž tónovací perly Guerlain Météorites budou skutečným klenotem vaší kosmetické výbavy.