Guerlain Météorites Voyagerozjasňující kompaktní pleťové perly náhradní náplň

Guerlain Météorites Voyage rozjasňující kompaktní pleťové perly náhradní náplň
Guerlain Météorites Voyage rozjasňující kompaktní pleťové perly náhradní náplň
odstín 01 Mythic 11 g

Kód: GUR1881 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Rádi Vás budeme informovat e-mailem, až zboží naskladníme. Samozřejmě je jen na Vás, jestli nabídku využijete.

Odesláním souhlasíte se zpracováním emailu za účelem informování o dostupnosti konkrétního produktu společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.

Popis produktu Guerlain Météorites Voyage
Vlastnosti

Rozjasňující kompaktní pleťové perly Météorites Voyage Exceptional Compacted Pearls of Powder náhradní náplň vám zajistí, že vám váš věrný pomocník pro úpravu vzhledu pleti nikdy nedojde. Skládá se z různobarevných pudrových mikro-perliček, které jsou různě namíchané a mají rozdílné krycí a projasňující schopnosti. Hodí se na každý odstín pleti a dokonale se s ní spojí.

Vlastnosti:

  • rozjasňuje pleť a dodává jí záři
  • osvěžuje
  • zakrývá nedokonalosti
  • zjemňuje
  • voní

Složení:

  • diamantový pudr – odráží světlo a zajišťuje zářivost
  • perleť – osvěžuje

Jak aplikovat:
Náhradní náplň přidejte do originálního balení a poté používejte podle potřeby. Naneste na pleť štětcem ne celý obličej nebo s důrazem na některé zóny (střed čela, lícní kosti, nos a brada).

Vlastnosti

Efekt
rozjasňující

O značce Guerlain

Francouzský parfémový dům Guerlain žije krásou a kreativitou už téměř dvě století a patří tak mezi nejstarší a také nejproslulejší na světě. Od samého počátku v roce 1828 značka hrdě vyrábí všechny své produkty výhradně ve Francii a svázána je zejména se dvěma místy. V historickém městě Chartres vzniká Guerlain make-up a prémiová kosmetika a v obci Orphin se rodí dokonalé Guerlain vůně. Obě lokality spojuje nejen tradice, ale i umělecké know-how a propracované technologie.

Vše začalo u chemika a inovátora Pierre-François P. Guerlaina, který značce vdechl život a vložil do ní celý svůj talent. Brzy získal přízeň pařížské vysoké šlechty a v polovině 19. století jeho jméno znělo ve všech módních kruzích. Parfém Guerlain se stal pojmem a ikonou a dnes září ve světě vůní bezmála 200 let. Guerlain kosmetika ukrývá také mnoho skvostů, z nichž tónovací perly Guerlain Météorites budou skutečným klenotem vaší kosmetické výbavy.

Recenze Guerlain Météorites Voyage