GUERLAIN Météorites Pearl Dust Palette kompaktní pudrový rozjasňovač

GUERLAIN Météorites Pearl Dust Palette kompaktní pudrový rozjasňovač
GUERLAIN Météorites Pearl Dust Palette kompaktní pudrový rozjasňovač
8.5 g

Kód: GUR13339 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Sleva 15 % na kosmetiku! V košíku zadejte kód 15notino. Sleva se nevztahuje na produkty v akci a ve výprodeji.

Popis GUERLAIN Météorites Pearl Dust Palette

Legendární perličky Guerlain Météorites pomáhají ženám již od roku 1987 k viditelně krásnější pleti. Roku 2020 obohatil Guerlain jejich legendární recepturu o exkluzivní japonské perly, které zajistí dokonale rozjasňenou pleť. Tak vznikl kompaktní pudrový rozjasňovač Guerlain Météorites Highlighter Palette, který v sobě skrývá rovnou 3 nádherné odstíny.

Luxusní paletku Guerlain Météorites můžete využít třemi způsoby – jako rozjasňovač, tvářenku i stíny. Je jen na vás, zda zkombinujete všechny odstíny, nebo si vyberete jen jeden.

Vlastnosti:

  • má multifunkční využití – jako rozjasňovač, tvářenka i oční stíny
  • dokonale rozjasňuje pleť, dodává jí svěží vzhled
  • 3 odstíny, které můžete libovolně kombinovat
  • dodává pleti zdravý vzhled
  • v luxusním provedení
  • krásně voní

Složení:

  • japonský extrakt z perel – odráží světlo, rozjasňuje pleť

Jak aplikovat:

→ Jako rozjasňovač: pomocí štětce naneste pudr na místa, která chcete nechat vyniknout –  na vrchní část lícních kostí, na hranu nosu, nad vykrojení horního rtu a na bradu. Pro výraznější výsledek použijte k aplikaci prsty a důkladně rozjasňovač rozetřete.
→ Jako tvářenku: štětcem naneste pudr na celé lícní kosti.
→ Jako oční stíny: pomocí štětečku či prstu naneste pudr na celé horní víčko a do vnitřního koutku.

O značce GUERLAIN

Nadčasové know-how, neustálý výzkum, inovace a zdokonalování, odvážní tvůrci, legendární výtvory a kultura krásy jako symbol značky. To vše představuje luxusní parfémový dům Guerlain, jehož historie sahá až do roku 1828.

Již od počátku vyrábí Guerlain parfémy i kosmetiku ve Francii. Ve výrobě kombinuje řemeslné umění, špičkové technologie a environmentální i sociální odpovědnost. Den po dni pracují týmy Guerlain na vývoji luxusní a zároveň udržitelné kosmetiky – ve jménu krásy zákazníků, přírody i naší planety. Díky svému cennému know-how získal Guerlain ocenění „Living Heritage Company“, udělené francouzským ministerstvem hospodářství a průmyslu.

Za 190 let má Guerlain na kontě 1100 vůní. Pátou generaci Guerlain parfémářů představuje Thierry Wasser, jenž při svých cestách po celém světě hledá ty nejvzácnější přírodní suroviny pro výrobu luxusních vůní – vždy s respektem k místním obyvatelům i k přírodě.

Prozkoumejte širokou nabídku Guerlain produktů – od vůní Mon Guerlain, L’Homme Idéal, a Aqua Allegoria přes make-up L’Essentiel Foundation, bronzující pudr Terracotta nebo ikonické pudrové perly Météorites.

Recenze GUERLAIN Météorites Pearl Dust Palette