Guerlain Météorites CC Glow

rozjasňující korektor

Guerlain Météorites CC Glow rozjasňující korektor
odstín 01 Apricot 1,5 g

Kód: GUR3371 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Guerlain Météorites CC Glow
odstín 01 Apricot 1,5 g

Hlídání dostupnosti zboží

Popis kosmetiky Guerlain Météorites CC Glow

Rozjasňující korektor Guerlain Météorites CC Glow neutralizuje barevné nerovnosti pleti, sjednocuje její vzhled a díky obsahu mikročástic odrážejících světlo dodá rozjasněný a svěží vzhled.

Vlastnosti:

  • barevný pigment neutralizuje barevné nerovnosti pleti
  • kryje nedokonalosti pleti a sjednocuje její tón
  • krémová textura hydratuje pleť a oční okolí
  • mikročástice odrážejí světlo a rozjasní tak pleť
  • je vhodný pro všechny typy pleti

Jak aplikovat:
Aplikujte malé množství do okolí očí a na místa vyžadující vyšší krytí a lehce vklepejte do pleti. Pro vyšší krytí vrstvěte.

Vlastnosti

Konzistence
korektor

O značce Guerlain

Francouzský parfémový dům Guerlain žije krásou a kreativitou už téměř dvě století a patří tak mezi nejstarší a také nejproslulejší na světě. Od samého počátku v roce 1828 značka hrdě vyrábí všechny své produkty výhradně ve Francii a svázána je zejména se dvěma místy. V historickém městě Chartres vzniká Guerlain make-up a prémiová kosmetika a v obci Orphin se rodí dokonalé Guerlain vůně. Obě lokality spojuje nejen tradice, ale i umělecké know-how a propracované technologie.

Vše začalo u chemika a inovátora Pierre-François P. Guerlaina, který značce vdechl život a vložil do ní celý svůj talent. Brzy získal přízeň pařížské vysoké šlechty a v polovině 19. století jeho jméno znělo ve všech módních kruzích. Parfém Guerlain se stal pojmem a ikonou a dnes září ve světě vůní bezmála 200 let. Guerlain kosmetika ukrývá také mnoho skvostů, z nichž tónovací perly Guerlain Météorites budou skutečným klenotem vaší kosmetické výbavy.