GUERLAIN Mad Eyes Precise Liner oční linky v peru

GUERLAIN Mad Eyes Precise Liner oční linky v peru
GUERLAIN Mad Eyes Precise Liner oční linky v peru
odstín Matte Black 0.6 ml
809

Kód: GUR13321 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra čtvrtek 22. 4. 2021
Osobní odběr
Již zítra čtvrtek 22. 4. 2021

Popis GUERLAIN Mad Eyes Precise Liner
Vlastnosti

Zvýrazněte své oči jediným tahem! Oční linky v peru Guerlain Mad Eyes Precise Liner mají jemný a ultra přesný hrot, který vám umožní vykreslit jak jemné a elegantní, tak výrazné a nepřehlédnutelné oční linky.

Linky mají dlouhotrvající výdrž, odolávají slzám i vlhkosti a v perfektním stavu vydrží od rána až do noci.

Vlastnosti:

  • vykreslují jemné i výrazné oční linky
  • flexibilní hrot umožňuje precizní líčení
  • odolávají slzám i vlhkosti
  • nerozmazávají se
  • snadno se odličují

Jak aplikovat:
Hrot tužky přiložte k vnějšímu koutku oka souběžně s obočím. Špičkou hrotu jemně přitlačte, abyste vytvořili malé křídlo. To následně tužkou připojte k očnímu víčku. Směrem od středu očního víčka směrem k vnějšímu koutku oka vykreslete linku.

Notino tip:
Pokud na tužku jemně přitlačíte, vznikne silnější linka.

Vlastnosti

Odstín
černý

O značce GUERLAIN

Nadčasové know-how, neustálý výzkum, inovace a zdokonalování, odvážní tvůrci, legendární výtvory a kultura krásy jako symbol značky. To vše představuje luxusní parfémový dům Guerlain, jehož historie sahá až do roku 1828.

Již od počátku vyrábí Guerlain parfémy i kosmetiku ve Francii. Ve výrobě kombinuje řemeslné umění, špičkové technologie a environmentální i sociální odpovědnost. Den po dni pracují týmy Guerlain na vývoji luxusní a zároveň udržitelné kosmetiky – ve jménu krásy zákazníků, přírody i naší planety. Díky svému cennému know-how získal Guerlain ocenění „Living Heritage Company“, udělené francouzským ministerstvem hospodářství a průmyslu.

Za 190 let má Guerlain na kontě 1100 vůní. Pátou generaci Guerlain parfémářů představuje Thierry Wasser, jenž při svých cestách po celém světě hledá ty nejvzácnější přírodní suroviny pro výrobu luxusních vůní – vždy s respektem k místním obyvatelům i k přírodě.

Prozkoumejte širokou nabídku Guerlain produktů – od vůní Mon Guerlain, L’Homme Idéal, a Aqua Allegoria přes make-up L’Essentiel Foundation, bronzující pudr Terracotta nebo ikonické pudrové perly Météorites.

Recenze GUERLAIN Mad Eyes Precise Liner