GUERLAIN L'Instant de Guerlain toaletní voda pro ženy

GUERLAIN L'Instant de Guerlain toaletní voda pro ženy
GUERLAIN L'Instant de Guerlain toaletní voda pro ženy
100 ml

Kód: GUR10567 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis GUERLAIN L'Instant de Guerlain
Složení

Dejte volný průchod svým emocím a věřte svému srdci, protože vás dovede ke štěstí. Toaletní voda pro ženy Guerlain L’Instant zachycuje chvějivé napětí mezi mužem a ženou, kdy se v jediném okamžiku může vše změnit. Tato vůně vám umožní prožívat momenty nekonečné smyslnosti znovu a znovu.

  • podmanivá květinově orientální vůně
  • moderní verze ikonické vůně z roku 1921
  • podpoří vášnivou ženskou stránku

Složení vůně
Nejdříve ucítíte lahodný citrusový med, který se postupně přelije do něžné kytice. Kombinace líbezné čínské magnolie, něžného arabského jasmínu a romantického květu ylang-ylang vám dodá na tajemné svůdnosti. Intenzivní aroma lásky vydrží na vaší kůži tak dlouho díky prolnutí jedinečné krystalické ambry s hřejivým pižmem a hedvábně jemným kašmírem.

Příběh vůně
Guerlain L’Instant je moderní a slunečnou interpretací Guerlinade – ikonické vůně z roku 1921. Předobrazem této intimní a smyslné toaletní vody je intenzivní aura lásky.

Flakon vychází z původního designu Bee Bottle z roku 1853, jehož autorem byl samotný Pierre-François-Pascal Guerlain. Vyobrazené včely jsou symbolem celého módního domu Guerlain a odkazují k tradici a tvrdé práci, která za značkou stojí.

Složení

Složení
jasmín pravý (arabský), ambra, magnólie, citrusový med, ylang-ylang
Druh vůně
orientální, květinová

O značce GUERLAIN

Nadčasové know-how, neustálý výzkum, inovace a zdokonalování, odvážní tvůrci, legendární výtvory a kultura krásy jako symbol značky. To vše představuje luxusní parfémový dům Guerlain, jehož historie sahá až do roku 1828.

Již od počátku vyrábí Guerlain parfémy i kosmetiku ve Francii. Ve výrobě kombinuje řemeslné umění, špičkové technologie a environmentální i sociální odpovědnost. Den po dni pracují týmy Guerlain na vývoji luxusní a zároveň udržitelné kosmetiky – ve jménu krásy zákazníků, přírody i naší planety. Díky svému cennému know-how získal Guerlain ocenění „Living Heritage Company“, udělené francouzským ministerstvem hospodářství a průmyslu.

Za 190 let má Guerlain na kontě 1100 vůní. Pátou generaci Guerlain parfémářů představuje Thierry Wasser, jenž při svých cestách po celém světě hledá ty nejvzácnější přírodní suroviny pro výrobu luxusních vůní – vždy s respektem k místním obyvatelům i k přírodě.

Prozkoumejte širokou nabídku Guerlain produktů – od vůní Mon Guerlain, L’Homme Idéal, a Aqua Allegoria přes make-up L’Essentiel Foundation, bronzující pudr Terracotta nebo ikonické pudrové perly Météorites.

Recenze GUERLAIN L'Instant de Guerlain