Guerlain Lingerie de Peau

make-up pro přirozený vzhled SPF 20

1×
Guerlain Lingerie de Peau make-up pro přirozený vzhled SPF 20
Guerlain Lingerie de Peau make-up pro přirozený vzhled SPF 20
Guerlain Lingerie de Peau make-up pro přirozený vzhled SPF 20
1 450
Sleva 27%
odstín 00N Porcelain 30 ml
1 052

Kód: GUR2872 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již zítra pondělí 21. 1. 2019
Osobní odběr
Již zítra pondělí 21. 1. 2019
Guerlain Lingerie de Peau
odstín 00N Porcelain 30 ml | 1 052

Popis kosmetiky Guerlain Lingerie de Peau

Popis:
Make-up pro přirozený vzhled s ochranným faktorem SPF 20 Lingerie De Peau z portfolia legendární francouzské značky Guerlain pomáhá pleti k dokonalosti po celý den.

Make-up Guerlain Lingerie De Peau se svěží, lehkou texturou dokonale splyne s pletí, stává se „druhou kůží“ a zajišťuje dlouhotrvající bezchybný vzhled. Speciální technologie „Bio-Fusion“ s přírodními hedvábnými a lněnými vlákny zajišťuje soulad s pletí a hydratační aktivní látky ji navíc zjemňují a dodávají komfortní pocit.

Účinky:

  • dodává dlouhotrvající, přirozeně bezchybný vzhled
  • hydratuje, zjemňuje
  • dodává komfortní pocit
  • chrání faktorem SPF 20
  • příjemně voní

Jak aplikovat:
Naneste několik kapek přípravku na pleť obličeje, rozetřete konečky prstů nebo štětcem od středu tváře k okrajům.

Vlastnosti

Konzistence
tekutý make-up
Typ pleti
pro všechny typy pleti

O značce Guerlain

Francouzský parfémový dům Guerlain žije krásou a kreativitou už téměř dvě století a patří tak mezi nejstarší a také nejproslulejší na světě. Od samého počátku v roce 1828 značka hrdě vyrábí všechny své produkty výhradně ve Francii a svázána je zejména se dvěma místy. V historickém městě Chartres vzniká Guerlain make-up a prémiová kosmetika a v obci Orphin se rodí dokonalé Guerlain vůně. Obě lokality spojuje nejen tradice, ale i umělecké know-how a propracované technologie.

Vše začalo u chemika a inovátora Pierre-François P. Guerlaina, který značce vdechl život a vložil do ní celý svůj talent. Brzy získal přízeň pařížské vysoké šlechty a v polovině 19. století jeho jméno znělo ve všech módních kruzích. Parfém Guerlain se stal pojmem a ikonou a dnes září ve světě vůní bezmála 200 let. Guerlain kosmetika ukrývá také mnoho skvostů, z nichž tónovací perly Guerlain Météorites budou skutečným klenotem vaší kosmetické výbavy.