Guerlain Lingerie de Peau

make-up pro přirozený vzhled SPF 20

Guerlain Lingerie de Peau make-up pro přirozený vzhled SPF 20
Guerlain Lingerie de Peau make-up pro přirozený vzhled SPF 20
Guerlain Lingerie de Peau make-up pro přirozený vzhled SPF 20
1 450
Sleva 30%
odstín 00N Porcelain 30 ml
1 016

Kód: GUR2872 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již zítra pondělí 19. 11. 2018
Osobní odběr
Již dnes
Guerlain Lingerie de Peau
odstín 00N Porcelain 30 ml | 1 016

Popis kosmetiky Guerlain Lingerie de Peau

Popis:
Make-up pro přirozený vzhled s ochranným faktorem SPF 20 Lingerie De Peau z portfolia legendární francouzské značky Guerlain pomáhá pleti k dokonalosti po celý den.

Make-up Guerlain Lingerie De Peau se svěží, lehkou texturou dokonale splyne s pletí, stává se „druhou kůží“ a zajišťuje dlouhotrvající bezchybný vzhled. Speciální technologie „Bio-Fusion“ s přírodními hedvábnými a lněnými vlákny zajišťuje soulad s pletí a hydratační aktivní látky ji navíc zjemňují a dodávají komfortní pocit.

Účinky:

  • dodává dlouhotrvající, přirozeně bezchybný vzhled
  • hydratuje, zjemňuje
  • dodává komfortní pocit
  • chrání faktorem SPF 20
  • příjemně voní

Jak aplikovat:
Naneste několik kapek přípravku na pleť obličeje, rozetřete konečky prstů nebo štětcem od středu tváře k okrajům.

Vlastnosti

Konzistence
tekutý make-up
Typ pleti
pro všechny typy pleti

O značce Guerlain

Francouzský parfémový dům Guerlain žije krásou a kreativitou už téměř dvě století a patří tak mezi nejstarší a také nejproslulejší na světě. Od samého počátku v roce 1828 značka hrdě vyrábí všechny své produkty výhradně ve Francii a svázána je zejména se dvěma místy. V historickém městě Chartres vzniká Guerlain make-up a prémiová kosmetika a v obci Orphin se rodí dokonalé Guerlain vůně. Obě lokality spojuje nejen tradice, ale i umělecké know-how a propracované technologie.

Vše začalo u chemika a inovátora Pierre-François P. Guerlaina, který značce vdechl život a vložil do ní celý svůj talent. Brzy získal přízeň pařížské vysoké šlechty a v polovině 19. století jeho jméno znělo ve všech módních kruzích. Parfém Guerlain se stal pojmem a ikonou a dnes září ve světě vůní bezmála 200 let. Guerlain kosmetika ukrývá také mnoho skvostů, z nichž tónovací perly Guerlain Météorites budou skutečným klenotem vaší kosmetické výbavy.