Guerlain Lingerie de Peaukorektor tmavých kruhů pod očima s hydratačním účinkem

3×
Guerlain Lingerie de Peau korektor tmavých kruhů pod očima s hydratačním účinkem
Guerlain Lingerie de Peau korektor tmavých kruhů pod očima s hydratačním účinkem
odstín 01 Clair Doré 12 ml

Kód: GUR2332 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Rádi Vás budeme informovat e-mailem, až zboží naskladníme. Samozřejmě je jen na Vás, jestli nabídku využijete.

Odesláním souhlasíte se zpracováním emailu za účelem informování o dostupnosti konkrétního produktu společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.

Popis produktu Guerlain Lingerie de Peau
Vlastnosti

Popis:
Korektor tmavých kruhů pod očima s hydratačním účinkem Lingerie De Peau Multi-Perfecting Concealer z portfolia legendární francouzské značky Guerlain zakrývá nedostatky pleti a současně o ni pečuje.
Korektor Guerlain Lingerie De Peau zakrývá nehezké kruhy pod očima a další nedostatky pleti a současně redukuje otoky a hydratuje suchá místa. Pleť získá přirozeně vyhlížející dokonalost a současně korektor 2v1 Lingerie De Peau potěší vaše smysly delikátní květinovou vůní s notami růže, jasmínu a broskve.

Účinky:

  • zakrývá kruhy pod očima a další nedostatky
  • redukuje otoky
  • hydratuje
  • příjemně voní

Jak aplikovat:
Nanášejte lokálně na tmavé kruhy a vady pleti, jemně vklepejte konečky prstů.

Vlastnosti

Konzistence
fluid
Typ pleti
pro všechny typy pleti
Efekt
hydratační, korekční

O značce Guerlain

Francouzský parfémový dům Guerlain žije krásou a kreativitou už téměř dvě století a patří tak mezi nejstarší a také nejproslulejší na světě. Od samého počátku v roce 1828 značka hrdě vyrábí všechny své produkty výhradně ve Francii a svázána je zejména se dvěma místy. V historickém městě Chartres vzniká Guerlain make-up a prémiová kosmetika a v obci Orphin se rodí dokonalé Guerlain vůně. Obě lokality spojuje nejen tradice, ale i umělecké know-how a propracované technologie.

Vše začalo u chemika a inovátora Pierre-François P. Guerlaina, který značce vdechl život a vložil do ní celý svůj talent. Brzy získal přízeň pařížské vysoké šlechty a v polovině 19. století jeho jméno znělo ve všech módních kruzích. Parfém Guerlain se stal pojmem a ikonou a dnes září ve světě vůní bezmála 200 let. Guerlain kosmetika ukrývá také mnoho skvostů, z nichž tónovací perly Guerlain Météorites budou skutečným klenotem vaší kosmetické výbavy.

Recenze Guerlain Lingerie de Peau