Guerlain Lingerie de Peau Aqua Nudelehký hydratační make-up SPF 20

Guerlain Lingerie de Peau Aqua Nude lehký hydratační make-up SPF 20
Guerlain Lingerie de Peau Aqua Nude lehký hydratační make-up SPF 20
odstín 01N Very Light 30 ml

Kód: GUR03694 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Rádi Vás budeme informovat e-mailem, až zboží naskladníme. Samozřejmě je jen na Vás, jestli nabídku využijete.

Odesláním souhlasíte se zpracováním emailu za účelem informování o dostupnosti konkrétního produktu společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.

Popis produktu Guerlain Lingerie de Peau Aqua Nude
Vlastnosti

Ultra lehký make-up Guerlain Lingerie de Peau Aqua Nude s hydratačním složením pleť sjednotí, dodá ji svěží, hydratovaný a maximálně přirozený vzhled, zatímco ochranný faktor SPF 20 ji chrání před slunečním zářením a vnějšími vlivy.

Vlastnosti:

  • ultra lehká textura dokonale splyne s pletí v druhou kůži
  • mírně kryje a sjednotí tón pleti
  • hydratační složky dodají pleti komfort a pružnost
  • ochranný faktor SPF 20 pleť chrání před slunečním zářením
  • lehké složení nezatěžuje pleť
  • je vhodný pro všechny typy pleti

Jak aplikovat:
Pomocí pěnového aplikátoru, štětce či pomocí konečků prstů aplikujte přiměřené množství rovnoměrně na tvář a rozetřete do ztracena. Vrstvěte pro dosažení požadovaného krytí.

Vyhněte se přímému kontaktu s očima.

Vlastnosti

Konzistence
fluid
Typ krytí
lehké
Ochrana proti slunci
s SPF
Efekt
hydratační

O značce Guerlain

Francouzský parfémový dům Guerlain žije krásou a kreativitou už téměř dvě století a patří tak mezi nejstarší a také nejproslulejší na světě. Od samého počátku v roce 1828 značka hrdě vyrábí všechny své produkty výhradně ve Francii a svázána je zejména se dvěma místy. V historickém městě Chartres vzniká Guerlain make-up a prémiová kosmetika a v obci Orphin se rodí dokonalé Guerlain vůně. Obě lokality spojuje nejen tradice, ale i umělecké know-how a propracované technologie.

Vše začalo u chemika a inovátora Pierre-François P. Guerlaina, který značce vdechl život a vložil do ní celý svůj talent. Brzy získal přízeň pařížské vysoké šlechty a v polovině 19. století jeho jméno znělo ve všech módních kruzích. Parfém Guerlain se stal pojmem a ikonou a dnes září ve světě vůní bezmála 200 let. Guerlain kosmetika ukrývá také mnoho skvostů, z nichž tónovací perly Guerlain Météorites budou skutečným klenotem vaší kosmetické výbavy.

Recenze Guerlain Lingerie de Peau Aqua Nude