Guerlain L'Homme Idealdeostick pro muže (bez alkoholu)

Guerlain L'Homme Ideal deostick pro muže 75 g (bez alkoholu)
Guerlain L'Homme Ideal deostick pro muže 75 g (bez alkoholu)
deostick pro muže 75 g (bez alkoholu)

Kód: GUR0743 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Guerlain L'Homme Ideal

Popis:
Deostick pro muže L’Homme Ideal Deodorant Stick z portfolia legendární francouzské značky Guerlain chrání svěžest po dlouhou dobu a okouzlí originální vůní. Tuhý deodorant Guerlain L’Homme Ideal poskytuje dlouhotrvající ochranu před nežádoucím tělesným odérem a pod heslem „Dokonalý muž je mýtem, ale jeho vůně realitou,“ provoní pokožku mužným, elegantním aroma. Povzbudivá dřevitá vůně spojuje svěží úvod, smyslné srdce a nesmírně mužný základ. Deostick Guerlain L’Homme Ideal neobsahuje alkohol.

Účinky:

  • má dezodorační účinek
  • mužně a nadčasově voní
  • obsahuje vonné akordy citrusů, bylin, květin, vetiveru, vzácných dřev a kůže

Jak aplikovat:
Aplikujte do podpaždí.

O značce Guerlain

Francouzský parfémový dům Guerlain žije krásou a kreativitou už téměř dvě století a patří tak mezi nejstarší a také nejproslulejší na světě. Od samého počátku v roce 1828 značka hrdě vyrábí všechny své produkty výhradně ve Francii a svázána je zejména se dvěma místy. V historickém městě Chartres vzniká Guerlain make-up a prémiová kosmetika a v obci Orphin se rodí dokonalé Guerlain vůně. Obě lokality spojuje nejen tradice, ale i umělecké know-how a propracované technologie.

Vše začalo u chemika a inovátora Pierre-François P. Guerlaina, který značce vdechl život a vložil do ní celý svůj talent. Brzy získal přízeň pařížské vysoké šlechty a v polovině 19. století jeho jméno znělo ve všech módních kruzích. Parfém Guerlain se stal pojmem a ikonou a dnes září ve světě vůní bezmála 200 let. Guerlain kosmetika ukrývá také mnoho skvostů, z nichž tónovací perly Guerlain Météorites budou skutečným klenotem vaší kosmetické výbavy.

Recenze Guerlain L'Homme Ideal