GUERLAINL'Homme Idéal dárková sada pro muže

GUERLAIN L'Homme Idéal dárková sada pro muže
GUERLAIN L'Homme Idéal dárková sada pro muže

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: GUR14396

L'Homme Idéal toaletní voda pro muže 100 ml + L'Homme Idéal toaletní voda pro muže 10 ml + L'Homme Idéal sprchový gel pro muže 75 ml

Se svou vůní se už nemusíte loučit ani na svých cestách mimo domov. Pánský parfémový set GUERLAIN L'Homme Idéal obsahuje plnou verzi vůně i její miniaturu, kterou snadno přibalíte do každého zavazadla a můžete ji tak mít vždy po ruce.

Vlastnosti:

  • speciální vánoční edice
  • tip na dárek, který zaručeně potěší
  • set obsahuje vůni a kosmetické doplňky ze stejné kolekce

Sada obsahuje:

  • L'Homme Idéal toaletní voda pro muže 100 ml
  • L'Homme Idéal toaletní voda pro muže 10 ml
  • L'Homme Idéal sprchový gel pro muže 75 ml

Složení

Druh vůně
aromatická, dřevitá
Typ sady
dárková sada

Nadčasové know-how, neustálý výzkum, inovace a zdokonalování, odvážní tvůrci, legendární výtvory a kultura krásy jako symbol značky. To vše představuje luxusní parfémový dům Guerlain, jehož historie sahá až do roku 1828.

Již od počátku vyrábí Guerlain parfémy i kosmetiku ve Francii. Ve výrobě kombinuje řemeslné umění, špičkové technologie a environmentální i sociální odpovědnost. Den po dni pracují týmy Guerlain na vývoji luxusní a zároveň udržitelné kosmetiky – ve jménu krásy zákazníků, přírody i naší planety. Díky svému cennému know-how získal Guerlain ocenění „Living Heritage Company“, udělené francouzským ministerstvem hospodářství a průmyslu.

Za 190 let má Guerlain na kontě 1100 vůní. Pátou generaci Guerlain parfémářů představuje Thierry Wasser, jenž při svých cestách po celém světě hledá ty nejvzácnější přírodní suroviny pro výrobu luxusních vůní – vždy s respektem k místním obyvatelům i k přírodě.

Prozkoumejte širokou nabídku Guerlain produktů – od vůní Mon Guerlain, L’Homme Idéal, a Aqua Allegoria přes make-up L’Essentiel Foundation, bronzující pudr Terracotta nebo ikonické pudrové perly Météorites.