GUERLAIN Les Absolus d'Orient Cuir Intense parfémovaná voda unisex

GUERLAIN Les Absolus d'Orient Cuir Intense parfémovaná voda unisex
GUERLAIN Les Absolus d'Orient Cuir Intense parfémovaná voda unisex
125 ml
2 582

Kód: GUR13182 | Skladem
1
Zásilkovna
pondělí 19. 4. 2021
Osobní odběr
Již zítra neděle 18. 4. 2021

Popis GUERLAIN Les Absolus d'Orient Cuir Intense
Složení

Ušlechtilá kůže, která vyniká svou sílou, jemností i smyslností, je v dalekém Orientu využívána již po tisíce let. A právě touto prvotřídní surovinou se inspiroval parfémář Thierry Wasser při tvorbě vůně Cuir Intense, v jejíž vonné kompozici hraje hlavní roli právě kůže a hřejivé dřevité tóny.

Unisex parfémovaná voda Guerlain Les Absolus d'Orient Cuir Intense se díky své intenzivní a zároveň jemné vůni plné kontrastů skvěle hodí jak pro ženy, tak pro muže.

  • dřevitě-kožená vůně
  • unisex vůně pro ženy i muže
  • inspirována ušlechtilou kůží

Složení vůně
Nejprve se rozvoní vonokvětka a ylang-ylang. Poté ucítíte vůni kůže a podmanivého pižma. Základ vůně se nese ve znamení hřejivých tónů santalového dřeva, tabáku a cedrového dřeva z Virginie, které dodává vůni strukturu a nechává vyniknout rozmanitost přírodních materiálů.

Příběh vůně
Parfémovaná voda Guerlain Cuir Intense je součástí kolekce Les Absolus d'Orient, inspirované dalekým Orientem. Pro tyto orientální vůně využívají parfémáři domu Guerlain ty nejušlechtilejší materiály a v jejich vonných kompozicích kombinují krásu Orientu s francouzskou elegancí, jež je této luxusní značce vlastní již od roku 1828.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
vonokvětka, ylang-ylang
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
kůže, pižmo
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
santalové dřevo, tabák, virginský jalovec
Druh vůně
kožená, dřevitá

O značce GUERLAIN

Nadčasové know-how, neustálý výzkum, inovace a zdokonalování, odvážní tvůrci, legendární výtvory a kultura krásy jako symbol značky. To vše představuje luxusní parfémový dům Guerlain, jehož historie sahá až do roku 1828.

Již od počátku vyrábí Guerlain parfémy i kosmetiku ve Francii. Ve výrobě kombinuje řemeslné umění, špičkové technologie a environmentální i sociální odpovědnost. Den po dni pracují týmy Guerlain na vývoji luxusní a zároveň udržitelné kosmetiky – ve jménu krásy zákazníků, přírody i naší planety. Díky svému cennému know-how získal Guerlain ocenění „Living Heritage Company“, udělené francouzským ministerstvem hospodářství a průmyslu.

Za 190 let má Guerlain na kontě 1100 vůní. Pátou generaci Guerlain parfémářů představuje Thierry Wasser, jenž při svých cestách po celém světě hledá ty nejvzácnější přírodní suroviny pro výrobu luxusních vůní – vždy s respektem k místním obyvatelům i k přírodě.

Prozkoumejte širokou nabídku Guerlain produktů – od vůní Mon Guerlain, L’Homme Idéal, a Aqua Allegoria přes make-up L’Essentiel Foundation, bronzující pudr Terracotta nebo ikonické pudrové perly Météorites.

Recenze GUERLAIN Les Absolus d'Orient Cuir Intense