GUERLAIN Les Absolus d'Orient Bois Mystérieux parfémovaná voda unisex

GUERLAIN Les Absolus d'Orient Bois Mystérieux parfémovaná voda unisex
GUERLAIN Les Absolus d'Orient Bois Mystérieux parfémovaná voda unisex
125 ml
2 495

Kód: GUR13184 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra čtvrtek 24. 6. 2021
Osobní odběr
Již zítra čtvrtek 24. 6. 2021

Popis GUERLAIN Les Absolus d'Orient Bois Mystérieux
Složení

Temná je noc… tak temná, až odhaluje všechna svá kouzla. Parfémovaná voda Guerlain Les Absolus d'Orient Bois Mystérieux v sobě skrývá atmosféru hluboké noci, vyjádřenou pomocí cedrového dřeva, pačuli a myrhy.

Díky své odvážné vonné kompozici s nádechem orientu se vůně Guerlain Bois Mystérieux skvěle hodí jak pro ženy, tak pro muže.

  • kožená vůně s tóny luxusních dřevin
  • unisex vůně pro ženy i muže
  • obsahuje nóty vzácného šafránu

Složení vůně
Nejprve ucítíte tóny neroli a vavřínu. Poté se rozvoní cedrové dřevo, pačuli, šafrán a jasmín. Základ vůně, který vydrží na kůži nejdéle, se nese ve znamení kůže a myrhy.

Příběh vůně
Guerlain Bois Mystérieux je součástí kolekce hřejivých orientálních vůní Les Absolus d'Orient, jež zachycují krásu východních krajin. Obsahují prvotřídní suroviny v čele s vzácnými dřevy a kořením.

Vůně Bois Mystérieux v sobě skrývá nóty vzácného šafránu, které parfémář Thierry Wasser vytvořil speciálně pro kolekci Absolus d’Orient. Jde o mimořádně cennou surovinu, jelikož květy šafránu je nutné nasbírat do 48 hodin, jinak uvadnou.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
neroli, vavřín
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
šafrán, pačuli, cedrové dřevo, jasmín
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
kůže, myrha
Druh vůně
kožená

O značce GUERLAIN

Nadčasové know-how, neustálý výzkum, inovace a zdokonalování, odvážní tvůrci, legendární výtvory a kultura krásy jako symbol značky. To vše představuje luxusní parfémový dům Guerlain, jehož historie sahá až do roku 1828.

Již od počátku vyrábí Guerlain parfémy i kosmetiku ve Francii. Ve výrobě kombinuje řemeslné umění, špičkové technologie a environmentální i sociální odpovědnost. Den po dni pracují týmy Guerlain na vývoji luxusní a zároveň udržitelné kosmetiky – ve jménu krásy zákazníků, přírody i naší planety. Díky svému cennému know-how získal Guerlain ocenění „Living Heritage Company“, udělené francouzským ministerstvem hospodářství a průmyslu.

Za 190 let má Guerlain na kontě 1100 vůní. Pátou generaci Guerlain parfémářů představuje Thierry Wasser, jenž při svých cestách po celém světě hledá ty nejvzácnější přírodní suroviny pro výrobu luxusních vůní – vždy s respektem k místním obyvatelům i k přírodě.

Prozkoumejte širokou nabídku Guerlain produktů – od vůní Mon Guerlain, L’Homme Idéal, a Aqua Allegoria přes make-up L’Essentiel Foundation, bronzující pudr Terracotta nebo ikonické pudrové perly Météorites.

Recenze GUERLAIN Les Absolus d'Orient Bois Mystérieux