Guerlain L'Art du Trait

dlouhotrvající oční linky ve fixu

Guerlain L'Art du Trait dlouhotrvající oční linky ve fixu
Guerlain L'Art du Trait dlouhotrvající oční linky ve fixu
odstín 01 Ultra Black 1 ml

Kód: GUR2344 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Guerlain L'Art du Trait
odstín 01 Ultra Black 1 ml

Hlídání dostupnosti zboží

Popis kosmetiky Guerlain L'Art du Trait

Popis:
Dlouhotrvající fix na oči L'art Du Trait Precision Felt Eyeliner z portfolia legendární francouzské značky Guerlain úchvatně podtrhne krásu vašeho pohledu.

Oční linky ve formě praktického fixu Guerlain L'art Du Trait umožňují snadné, precizní a dlouhotrvající nalíčení očí. Můžete zvolit tenkou, elegantní linii, nebo silnější linky pro intenzivní efekt. Linky jsou voděodolné, nerozmazávají se a vydrží dokonalé po celý den.

Účinky:

  • umožňuje snadné a precizní vykreslení linek
  • umožňuje volbu intenzity líčení
  • je voděodolný a dlouhotrvající

Jak aplikovat:
Pro jemný vzhled vykreslete tenkou linku podél linie řas. Pro výrazné líčení vykreslete žádoucí tvar očí silnějšími linkami.

Vlastnosti

Barva
černá
Voděodolné
ne

O značce Guerlain

Francouzský parfémový dům Guerlain žije krásou a kreativitou už téměř dvě století a patří tak mezi nejstarší a také nejproslulejší na světě. Od samého počátku v roce 1828 značka hrdě vyrábí všechny své produkty výhradně ve Francii a svázána je zejména se dvěma místy. V historickém městě Chartres vzniká Guerlain make-up a prémiová kosmetika a v obci Orphin se rodí dokonalé Guerlain vůně. Obě lokality spojuje nejen tradice, ale i umělecké know-how a propracované technologie.

Vše začalo u chemika a inovátora Pierre-François P. Guerlaina, který značce vdechl život a vložil do ní celý svůj talent. Brzy získal přízeň pařížské vysoké šlechty a v polovině 19. století jeho jméno znělo ve všech módních kruzích. Parfém Guerlain se stal pojmem a ikonou a dnes září ve světě vůní bezmála 200 let. Guerlain kosmetika ukrývá také mnoho skvostů, z nichž tónovací perly Guerlain Météorites budou skutečným klenotem vaší kosmetické výbavy.