GUERLAIN L'Art du Traitdlouhotrvající oční linky ve fixu

GUERLAIN L'Art du Trait dlouhotrvající oční linky ve fixu
GUERLAIN L'Art du Trait dlouhotrvající oční linky ve fixu
odstín 01 Ultra Black 1 ml

Kód: GUR2344 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu GUERLAIN L'Art du Trait
Vlastnosti

Popis:
Dlouhotrvající fix na oči L'art Du Trait Precision Felt Eyeliner z portfolia legendární francouzské značky Guerlain úchvatně podtrhne krásu vašeho pohledu.

Oční linky ve formě praktického fixu Guerlain L'art Du Trait umožňují snadné, precizní a dlouhotrvající nalíčení očí. Můžete zvolit tenkou, elegantní linii, nebo silnější linky pro intenzivní efekt. Linky jsou voděodolné, nerozmazávají se a vydrží dokonalé po celý den.

Účinky:

  • umožňuje snadné a precizní vykreslení linek
  • umožňuje volbu intenzity líčení
  • je voděodolný a dlouhotrvající

Jak aplikovat:
Pro jemný vzhled vykreslete tenkou linku podél linie řas. Pro výrazné líčení vykreslete žádoucí tvar očí silnějšími linkami.

Vlastnosti

Odstín
černý
Konzistence
fix
Efekt
dlouhotrvající

O značce GUERLAIN

Nadčasové know-how, neustálý výzkum, inovace a zdokonalování, odvážní tvůrci, legendární výtvory a kultura krásy jako symbol značky. To vše představuje luxusní parfémový dům Guerlain, jehož historie sahá až do roku 1828.

Již od počátku vyrábí Guerlain parfémy i kosmetiku ve Francii. Ve výrobě kombinuje řemeslné umění, špičkové technologie a environmentální i sociální odpovědnost. Den po dni pracují týmy Guerlain na vývoji luxusní a zároveň udržitelné kosmetiky – ve jménu krásy zákazníků, přírody i naší planety. Díky svému cennému know-how získal Guerlain ocenění „Living Heritage Company“, udělené francouzským ministerstvem hospodářství a průmyslu.

Za 190 let má Guerlain na kontě 1100 vůní. Pátou generaci Guerlain parfémářů představuje Thierry Wasser, jenž při svých cestách po celém světě hledá ty nejvzácnější přírodní suroviny pro výrobu luxusních vůní – vždy s respektem k místním obyvatelům i k přírodě.

Prozkoumejte širokou nabídku Guerlain produktů – od vůní Mon Guerlain, L’Homme Idéal, a Aqua Allegoria přes make-up L’Essentiel Foundation, bronzující pudr Terracotta nebo ikonické pudrové perly Météorites.

Recenze GUERLAIN L'Art du Trait