Guerlain L'Art du Traitdlouhotrvající oční linky ve fixu

Guerlain L'Art du Trait dlouhotrvající oční linky ve fixu
Guerlain L'Art du Trait dlouhotrvající oční linky ve fixu
odstín 01 Ultra Black 1 ml

Kód: GUR2344 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Rádi Vás budeme informovat e-mailem, až zboží naskladníme. Samozřejmě je jen na Vás, jestli nabídku využijete.

Odesláním souhlasíte se zpracováním emailu za účelem informování o dostupnosti konkrétního produktu společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.

Popis produktu Guerlain L'Art du Trait
Vlastnosti

Popis:
Dlouhotrvající fix na oči L'art Du Trait Precision Felt Eyeliner z portfolia legendární francouzské značky Guerlain úchvatně podtrhne krásu vašeho pohledu.

Oční linky ve formě praktického fixu Guerlain L'art Du Trait umožňují snadné, precizní a dlouhotrvající nalíčení očí. Můžete zvolit tenkou, elegantní linii, nebo silnější linky pro intenzivní efekt. Linky jsou voděodolné, nerozmazávají se a vydrží dokonalé po celý den.

Účinky:

  • umožňuje snadné a precizní vykreslení linek
  • umožňuje volbu intenzity líčení
  • je voděodolný a dlouhotrvající

Jak aplikovat:
Pro jemný vzhled vykreslete tenkou linku podél linie řas. Pro výrazné líčení vykreslete žádoucí tvar očí silnějšími linkami.

Vlastnosti

Odstín
černý
Konzistence
fix
Efekt
dlouhotrvající

O značce Guerlain

Francouzský parfémový dům Guerlain žije krásou a kreativitou už téměř dvě století a patří tak mezi nejstarší a také nejproslulejší na světě. Od samého počátku v roce 1828 značka hrdě vyrábí všechny své produkty výhradně ve Francii a svázána je zejména se dvěma místy. V historickém městě Chartres vzniká Guerlain make-up a prémiová kosmetika a v obci Orphin se rodí dokonalé Guerlain vůně. Obě lokality spojuje nejen tradice, ale i umělecké know-how a propracované technologie.

Vše začalo u chemika a inovátora Pierre-François P. Guerlaina, který značce vdechl život a vložil do ní celý svůj talent. Brzy získal přízeň pařížské vysoké šlechty a v polovině 19. století jeho jméno znělo ve všech módních kruzích. Parfém Guerlain se stal pojmem a ikonou a dnes září ve světě vůní bezmála 200 let. Guerlain kosmetika ukrývá také mnoho skvostů, z nichž tónovací perly Guerlain Météorites budou skutečným klenotem vaší kosmetické výbavy.

Recenze Guerlain L'Art du Trait