Guerlain La Petite Robe Noire

tónovač na rty a tváře

Guerlain La Petite Robe Noire tónovač na rty a tváře
Guerlain La Petite Robe Noire tónovač na rty a tváře
odstín 002 Pink Tie 8,5 ml

Kód: GUR2569 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Vyberte si v košíku z naší nabídky skvělých letních dárků k nákupu čehokoli nad 1000 Kč.
Guerlain La Petite Robe Noire
odstín 002 Pink Tie 8,5 ml

Hlídání dostupnosti zboží

Popis produktu Guerlain La Petite Robe Noire

Popis:
Tónovač na rty a tváře La Petite Robe Noire Lipcheek z portfolia legendární francouzské značky Guerlain dodá přirozeně elegantní finální dotek vašemu líčení.

Guerlain La Petite Robe Noire, tónovaný gel 2v1 pro půvabný dotek růžové záře, slouží současně jako tvářenka a barva na rty. Gelová textura se skvěle pojí s pletí, univerzální odstín reaguje na její pH a přizpůsobuje se jejímu tónu. Intenzitu lze volit podle přání.
 
Účinky:

  • tónuje rty a tváře
  • nezanechává skvrny
  • nezvýrazňuje póry a vrásky
  • zvyšuje hydrataci
  • příjemně voní květinovo-ovocným parfémem

Jak aplikovat:
Aplikátorem naneste kapku tónovače na tváře a jemně masírujte kruhovými pohyby pomocí konečku prstů. Na rty roztírejte pomocí aplikátoru. Pro intenzivnější odstín nanášejte více vrstev.

O značce Guerlain

Francouzský parfémový dům Guerlain žije krásou a kreativitou už téměř dvě století a patří tak mezi nejstarší a také nejproslulejší na světě. Od samého počátku v roce 1828 značka hrdě vyrábí všechny své produkty výhradně ve Francii a svázána je zejména se dvěma místy. V historickém městě Chartres vzniká Guerlain make-up a prémiová kosmetika a v obci Orphin se rodí dokonalé Guerlain vůně. Obě lokality spojuje nejen tradice, ale i umělecké know-how a propracované technologie.

Vše začalo u chemika a inovátora Pierre-François P. Guerlaina, který značce vdechl život a vložil do ní celý svůj talent. Brzy získal přízeň pařížské vysoké šlechty a v polovině 19. století jeho jméno znělo ve všech módních kruzích. Parfém Guerlain se stal pojmem a ikonou a dnes září ve světě vůní bezmála 200 let. Guerlain kosmetika ukrývá také mnoho skvostů, z nichž tónovací perly Guerlain Météorites budou skutečným klenotem vaší kosmetické výbavy.