Guerlain La Petite Robe Noire Ma Robe Hippie-Chic Légèreparfémovaná voda pro ženy

1×
Guerlain La Petite Robe Noire Ma Robe Hippie-Chic Légère parfémovaná voda pro ženy
Guerlain La Petite Robe Noire Ma Robe Hippie-Chic Légère parfémovaná voda pro ženy
Akce
Doprava zdarma
50 ml
1 165

Kód: GUR3276 | Skladem
1
U Vás kurýrem PPL
Již zítra středa 1. 4. 2020

Popis parfému Guerlain La Petite Robe Noire Ma Robe Hippie-Chic Légère
Složení

Parfémovaná voda Guerlain La Petite Robe Noire Ma Robe Hippie-Chic Légère je dámská stylová vůně, jejíž radostné aroma se pro vás stane pozvánkou k novému dobrodružství.

  • květinovo-ovocná vůně
  • pro elegantní ženy, které mají styl
  • vhodná pro každodenní nošení

Složení vůně
Vonná kompozici se otevírá jiskřivými akordy růžové vody, delikátních višní a mírně hořkých mandlí. Smyslné aroma růží se objevuje také v samotném srdci parfémované vody, kde jej doplňuje lahodný černý čaj. Sladkou hravost vůně umocňují v závěru tóny fazolí tonka a exotické pačuli.

Příběh vůně
Pro vytvoření této vůně byly použité růže sbírané za úsvitu, které tak oživují a rozjasňují celou kompozici. Parfémovaná voda Ma Robe Hippie-Chic Légère je součástí úspěšné kolekce La Petite Robe Noire, za jejímž vznikem stojí parfémář Thierry Wasser.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
mandle, růžová voda, višeň
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
růže, černý čaj
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
tonka fazole, pačuli
Druh vůně
ovocná, květinová

O značce Guerlain

Francouzský parfémový dům Guerlain žije krásou a kreativitou už téměř dvě století a patří tak mezi nejstarší a také nejproslulejší na světě. Od samého počátku v roce 1828 značka hrdě vyrábí všechny své produkty výhradně ve Francii a svázána je zejména se dvěma místy. V historickém městě Chartres vzniká Guerlain make-up a prémiová kosmetika a v obci Orphin se rodí dokonalé Guerlain vůně. Obě lokality spojuje nejen tradice, ale i umělecké know-how a propracované technologie.

Vše začalo u chemika a inovátora Pierre-François P. Guerlaina, který značce vdechl život a vložil do ní celý svůj talent. Brzy získal přízeň pařížské vysoké šlechty a v polovině 19. století jeho jméno znělo ve všech módních kruzích. Parfém Guerlain se stal pojmem a ikonou a dnes září ve světě vůní bezmála 200 let. Guerlain kosmetika ukrývá také mnoho skvostů, z nichž tónovací perly Guerlain Météorites budou skutečným klenotem vaší kosmetické výbavy.

Recenze Guerlain La Petite Robe Noire Ma Robe Hippie-Chic Légère