GUERLAIN La Petite Robe Noire Brow Duogelová řasenka na obočí s rozjasňovačem v tužce

GUERLAIN La Petite Robe Noire Brow Duo gelová řasenka na obočí s rozjasňovačem v tužce
GUERLAIN La Petite Robe Noire Brow Duo gelová řasenka na obočí s rozjasňovačem v tužce
odstín 10 Light 1,5 g

Kód: GUR3366 | Toto zboží není momentálně k dispozici

gelová řasenka na obočí 4 ml + rozjasňovač v tužce 1,5 g

Dárek pro vás
K nákupu čehokoliv nad 1 200 Kč získáte luxusní Discovery box plný vzorků zdarma.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis produktu GUERLAIN La Petite Robe Noire Brow Duo
Vlastnosti

Gelová řasenka na obočí s rozjasňovačem v tužce Guerlain La Petite Robe Noire Brow Duo představuje geniální a praktickou kombinaci pro dokonalý vzhed obočí během několik vteřin. Kartáček s produktem obočí upraví, zahustí a zvýrazní, zatímco rozjasňovač projasní oblast pod obočím, dodá mu definici a opticky otevře pohled.

Vlastnosti:

  • kombinuje dva produkty pro úpravu obočí v jednom
  • kartáček zvýrazní a zahustí obočí
  • rozjasňovač umožní definovat oblouk obočí a projasnit danou oblast
  • otevře pohled a dodá mu jas a definici
  • použití je rychlé a snadné, kdykoliv a kdekoliv

Jak aplikovat:
Kartáčkem s produktem vyčešte obočí do požadovaného tvaru. Poté tužkou s rozjasňovačem zvýrazněte oblast pod obočím a rozetřete pomocí konečků prstů či houbičkového aplikátoru.

Vlastnosti

Efekt
rozjasňující

O značce GUERLAIN

Nadčasové know-how, neustálý výzkum, inovace a zdokonalování, odvážní tvůrci, legendární výtvory a kultura krásy jako symbol značky. To vše představuje luxusní parfémový dům Guerlain, jehož historie sahá až do roku 1828.

Již od počátku vyrábí Guerlain parfémy i kosmetiku ve Francii. Ve výrobě kombinuje řemeslné umění, špičkové technologie a environmentální i sociální odpovědnost. Den po dni pracují týmy Guerlain na vývoji luxusní a zároveň udržitelné kosmetiky – ve jménu krásy zákazníků, přírody i naší planety. Díky svému cennému know-how získal Guerlain ocenění „Living Heritage Company“, udělené francouzským ministerstvem hospodářství a průmyslu.

Za 190 let má Guerlain na kontě 1100 vůní. Pátou generaci Guerlain parfémářů představuje Thierry Wasser, jenž při svých cestách po celém světě hledá ty nejvzácnější přírodní suroviny pro výrobu luxusních vůní – vždy s respektem k místním obyvatelům i k přírodě.

Prozkoumejte širokou nabídku Guerlain produktů – od vůní Mon Guerlain, L’Homme Idéal, a Aqua Allegoria přes make-up L’Essentiel Foundation, bronzující pudr Terracotta nebo ikonické pudrové perly Météorites.

Recenze GUERLAIN La Petite Robe Noire Brow Duo