Guerlain La Petite Robe Noire Brow Duogelová řasenka na obočí s rozjasňovačem v tužce

Guerlain La Petite Robe Noire Brow Duo gelová řasenka na obočí s rozjasňovačem v tužce
Guerlain La Petite Robe Noire Brow Duo gelová řasenka na obočí s rozjasňovačem v tužce
odstín 10 Light 1,5 g

Kód: GUR3366 | Toto zboží není momentálně k dispozici

gelová řasenka na obočí 4 ml + rozjasňovač v tužce 1,5 g

Popis produktu Guerlain La Petite Robe Noire Brow Duo
Vlastnosti

Gelová řasenka na obočí s rozjasňovačem v tužce Guerlain La Petite Robe Noire Brow Duo představuje geniální a praktickou kombinaci pro dokonalý vzhed obočí během několik vteřin. Kartáček s produktem obočí upraví, zahustí a zvýrazní, zatímco rozjasňovač projasní oblast pod obočím, dodá mu definici a opticky otevře pohled.

Vlastnosti:

  • kombinuje dva produkty pro úpravu obočí v jednom
  • kartáček zvýrazní a zahustí obočí
  • rozjasňovač umožní definovat oblouk obočí a projasnit danou oblast
  • otevře pohled a dodá mu jas a definici
  • použití je rychlé a snadné, kdykoliv a kdekoliv

Jak aplikovat:
Kartáčkem s produktem vyčešte obočí do požadovaného tvaru. Poté tužkou s rozjasňovačem zvýrazněte oblast pod obočím a rozetřete pomocí konečků prstů či houbičkového aplikátoru.

Vlastnosti

Efekt
rozjasňující

O značce Guerlain

Francouzský parfémový dům Guerlain žije krásou a kreativitou už téměř dvě století a patří tak mezi nejstarší a také nejproslulejší na světě. Od samého počátku v roce 1828 značka hrdě vyrábí všechny své produkty výhradně ve Francii a svázána je zejména se dvěma místy. V historickém městě Chartres vzniká Guerlain make-up a prémiová kosmetika a v obci Orphin se rodí dokonalé Guerlain vůně. Obě lokality spojuje nejen tradice, ale i umělecké know-how a propracované technologie.

Vše začalo u chemika a inovátora Pierre-François P. Guerlaina, který značce vdechl život a vložil do ní celý svůj talent. Brzy získal přízeň pařížské vysoké šlechty a v polovině 19. století jeho jméno znělo ve všech módních kruzích. Parfém Guerlain se stal pojmem a ikonou a dnes září ve světě vůní bezmála 200 let. Guerlain kosmetika ukrývá také mnoho skvostů, z nichž tónovací perly Guerlain Météorites budou skutečným klenotem vaší kosmetické výbavy.

Recenze Guerlain La Petite Robe Noire Brow Duo