Guerlain KissKiss LoveLovehydratační rtěnka

Guerlain KissKiss LoveLove hydratační rtěnka
Guerlain KissKiss LoveLove hydratační rtěnka
odstín 574 Orange 2,8 g

Kód: GUR3378 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Guerlain KissKiss LoveLove
Vlastnosti

Hydratační rtěnka Guerlain KissKiss LoveLove s hrotem v nápaditě sladkém tvaru srdce rtům dodá intenzivně pigmentovanou barvu a krémově sametový efekt pro naprosto neodolatelný vzhled k zulíbání.

Vlastnosti:

  • hydratační složky rty zanechají hebké a vláčné
  • intenzivní pigment dodá výraznou a sytou barvu
  • krémová textura po aplikaci zanechá sametový vzhled
  • kolekce kombinuje úchvatné růžové a červené tóny
  • dlouhotrvající složky prodlouží výdrž líčení

Jak aplikovat:
Hrotem aplikujte rovnoměrně na rty a rozetřete.

Vlastnosti

Efekt
hydratační

O značce Guerlain

Francouzský parfémový dům Guerlain žije krásou a kreativitou už téměř dvě století a patří tak mezi nejstarší a také nejproslulejší na světě. Od samého počátku v roce 1828 značka hrdě vyrábí všechny své produkty výhradně ve Francii a svázána je zejména se dvěma místy. V historickém městě Chartres vzniká Guerlain make-up a prémiová kosmetika a v obci Orphin se rodí dokonalé Guerlain vůně. Obě lokality spojuje nejen tradice, ale i umělecké know-how a propracované technologie.

Vše začalo u chemika a inovátora Pierre-François P. Guerlaina, který značce vdechl život a vložil do ní celý svůj talent. Brzy získal přízeň pařížské vysoké šlechty a v polovině 19. století jeho jméno znělo ve všech módních kruzích. Parfém Guerlain se stal pojmem a ikonou a dnes září ve světě vůní bezmála 200 let. Guerlain kosmetika ukrývá také mnoho skvostů, z nichž tónovací perly Guerlain Météorites budou skutečným klenotem vaší kosmetické výbavy.

Recenze Guerlain KissKiss LoveLove