Guerlain KissKiss Liplift

vyhlazující báze pod rtěnku

Guerlain KissKiss Liplift vyhlazující báze pod rtěnku
Guerlain KissKiss Liplift vyhlazující báze pod rtěnku
Guerlain KissKiss Liplift vyhlazující báze pod rtěnku
925
Sleva 38%
1,85 ml
575

Kód: GUR2316 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Guerlain KissKiss Liplift
1,85 ml | 575

Popis kosmetiky Guerlain KissKiss Liplift

Popis:
Vyhlazující báze pod rtěnku KissKiss Liplift Smoothing Lipstick Primer z portfolia legendární francouzské značky Guerlain dokonale připravuje rty na nalíčení.

Guerlain KissKiss, luxusní báze pod rtěnku s bohatou krémovou texturou, obnovuje kontury rtů, vyhlazuje jejich jemnou pleť, usnadňuje nanesení rtěnky a pomáhá k dokonalému, dlouhotrvajícímu nalíčení. Vaše rty budou hladké, sametově jemné a rtěnka na nich vydrží bez vady po dlouhou dobu.
 
Účinky:

  • připravuje pleť rtů na nanesení rtěnky
  • podporuje trvalost nalíčení bez rozmazávání
  • vyhlazuje
  • zjemňuje
  • redefinuje kontury
  • příjemně voní po fialkách a vanilce

Jak aplikovat:
Aplikujte před nanesením rtěnky na pleť rtů a lehce přes jejich kontury. Jemně rozetřete konečky prstů.

O značce Guerlain

Francouzský parfémový dům Guerlain žije krásou a kreativitou už téměř dvě století a patří tak mezi nejstarší a také nejproslulejší na světě. Od samého počátku v roce 1828 značka hrdě vyrábí všechny své produkty výhradně ve Francii a svázána je zejména se dvěma místy. V historickém městě Chartres vzniká Guerlain make-up a prémiová kosmetika a v obci Orphin se rodí dokonalé Guerlain vůně. Obě lokality spojuje nejen tradice, ale i umělecké know-how a propracované technologie.

Vše začalo u chemika a inovátora Pierre-François P. Guerlaina, který značce vdechl život a vložil do ní celý svůj talent. Brzy získal přízeň pařížské vysoké šlechty a v polovině 19. století jeho jméno znělo ve všech módních kruzích. Parfém Guerlain se stal pojmem a ikonou a dnes září ve světě vůní bezmála 200 let. Guerlain kosmetika ukrývá také mnoho skvostů, z nichž tónovací perly Guerlain Météorites budou skutečným klenotem vaší kosmetické výbavy.