Guerlain KissKiss

hydratační rtěnka

1×
Guerlain KissKiss hydratační rtěnka
Guerlain KissKiss hydratační rtěnka
odstín R371 Morning Rose 2,8 g

Kód: GUR2286 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Vyberte si v košíku z naší nabídky skvělých letních dárků k nákupu čehokoli nad 1000 Kč.
Guerlain KissKiss
odstín R371 Morning Rose 2,8 g

Popis produktu Guerlain KissKiss

Popis:
Hydratační rtěnka KissKiss Roselip Hydrating & Plumping Tinted Lip Balm z portfolia legendární francouzské značky Guerlain dodá rtům neodolatelnou krásu.

Guerlain KissKiss, tónovaný balzám na rty, nejen zajistí rtům dlouhotrvající nalíčení v žádoucím odstínu, ale díky svému luxusnímu složení současně pečuje o jemnou kůži rtů, dodává jim potřebnou vláhu a přitažlivou plnost. Vaše rty získají přirozenou zářivost a jemné zabarvení ve vybraném odstínu a současně budou příjemně jemné a krásně hladké.

Účinky:

  • zajišťuje přirozenou zářivost
  • hydratuje
  • dodává plnost
  • zjemňuje, vyhlazuje

Složení:

  • růžový extrakt
  • kyselina hyaluronová
  • jojobový olej

O značce Guerlain

Francouzský parfémový dům Guerlain žije krásou a kreativitou už téměř dvě století a patří tak mezi nejstarší a také nejproslulejší na světě. Od samého počátku v roce 1828 značka hrdě vyrábí všechny své produkty výhradně ve Francii a svázána je zejména se dvěma místy. V historickém městě Chartres vzniká Guerlain make-up a prémiová kosmetika a v obci Orphin se rodí dokonalé Guerlain vůně. Obě lokality spojuje nejen tradice, ale i umělecké know-how a propracované technologie.

Vše začalo u chemika a inovátora Pierre-François P. Guerlaina, který značce vdechl život a vložil do ní celý svůj talent. Brzy získal přízeň pařížské vysoké šlechty a v polovině 19. století jeho jméno znělo ve všech módních kruzích. Parfém Guerlain se stal pojmem a ikonou a dnes září ve světě vůní bezmála 200 let. Guerlain kosmetika ukrývá také mnoho skvostů, z nichž tónovací perly Guerlain Météorites budou skutečným klenotem vaší kosmetické výbavy.