GUERLAIN Jardins de Bagatelle parfémovaná voda pro ženy

GUERLAIN Jardins de Bagatelle parfémovaná voda pro ženy
GUERLAIN Jardins de Bagatelle parfémovaná voda pro ženy
100 ml

Kód: GUR11485 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis GUERLAIN Jardins de Bagatelle
Složení

Parfémovaná voda Guerlain Jardins de Bagatelle je jako stvořená pro ženu, která se vždy ráda navoní nejen proto, aby byla přitažlivá pro své okolí, ale i sama pro sebe, pro své vlastní potěšení. V radostné a podmanivé vonné kompozici vůně, která nadchne každého milovníka přírody, vynikají něžné bílé květy, růže, hyacinty i narcisy.

  • romantická květinová vůně s tuberózou
  • v roce 1983 ji vytvořil Jean-Paul Guerlain
  • inspirována zahradou zámku Château de Bagatelle v Boulogneském lesíku

Složení vůně
Jardins de Bagatelle je vzdušná, čistá a jiskřivá vůně. V jejím srdci, jež voní jako nádherný puget bílých květin, se ukrývá neroli, jasmín a gardénie. Základ vůně se nese ve znamení tuberózy podtržené dřevitými tóny.

Příběh vůně
Inspirací pro vůni byly zahrady malého zámku, jež vznikl na přání Marie Antoinetty v Boulogneském lesíku za pouhých 64 dní. Zámecké zahrady byly tehdy označovány za velmi pošetilé, avšak rázem se staly nejromantičtějším místem široko daleko.

Hlavní roli v této romantické vůni hraje tuberóza, jež je známá svými afrodiziakálními účinky, kterých si byl vědom již Ludvík XVI. Ten nechal tuberózou provonět prostory zámku, aby odhalil těhotné ženy, které byly na královském dvoře nežádoucí. Pro ženy v očekávání byla tuberóza totiž tak nepříjemná, že kvůli ní omdlévaly.

Složení

Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
jasmín, gardénie, neroli
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
dřevité tóny, tuberóza
Druh vůně
květinová

O značce GUERLAIN

Nadčasové know-how, neustálý výzkum, inovace a zdokonalování, odvážní tvůrci, legendární výtvory a kultura krásy jako symbol značky. To vše představuje luxusní parfémový dům Guerlain, jehož historie sahá až do roku 1828.

Již od počátku vyrábí Guerlain parfémy i kosmetiku ve Francii. Ve výrobě kombinuje řemeslné umění, špičkové technologie a environmentální i sociální odpovědnost. Den po dni pracují týmy Guerlain na vývoji luxusní a zároveň udržitelné kosmetiky – ve jménu krásy zákazníků, přírody i naší planety. Díky svému cennému know-how získal Guerlain ocenění „Living Heritage Company“, udělené francouzským ministerstvem hospodářství a průmyslu.

Za 190 let má Guerlain na kontě 1100 vůní. Pátou generaci Guerlain parfémářů představuje Thierry Wasser, jenž při svých cestách po celém světě hledá ty nejvzácnější přírodní suroviny pro výrobu luxusních vůní – vždy s respektem k místním obyvatelům i k přírodě.

Prozkoumejte širokou nabídku Guerlain produktů – od vůní Mon Guerlain, L’Homme Idéal, a Aqua Allegoria přes make-up L’Essentiel Foundation, bronzující pudr Terracotta nebo ikonické pudrové perly Météorites.

Recenze GUERLAIN Jardins de Bagatelle