Guerlain Idylle

deospray pro ženy 100 ml

Guerlain Idylle deospray pro ženy 100 ml
Guerlain Idylle deospray pro ženy 100 ml
100 ml

Kód: GUR0767 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Guerlain Idylle
100 ml

Popis parfému Guerlain Idylle

Popis:
Deospray pro ženy Idylle od legendární francouzské značky Guerlain chrání svěžest a nadchne nadčasovou chyprovou květinou vůní plnou radosti a smyslnosti. Vůně Gueralin Idylle Perfumed Deodorant se otevírá záplavou květinových akordů, vesele svěžím pugétem konvalinek, pivoněk, frézií a bílých šeříků. V srdci zavoní jasmín a bulharská růže a základ dodává kompozici chyprovou smyslnost díky pačuli a světlému pižmu. Provoňte svou pokožku nesmírně ženskou, radostnou a smyslnou vůní, vytvořenou Thierry Wasserem.

Účinky:

  • má dezodorační účinek
  • voní po květinách, pačuli a pižmu

Jak aplikovat:
Nastříkejte na pokožku těla, zejména v místech se zvýšenou potivostí.

O značce Guerlain

Francouzský parfémový dům Guerlain žije krásou a kreativitou už téměř dvě století a patří tak mezi nejstarší a také nejproslulejší na světě. Od samého počátku v roce 1828 značka hrdě vyrábí všechny své produkty výhradně ve Francii a svázána je zejména se dvěma místy. V historickém městě Chartres vzniká Guerlain make-up a prémiová kosmetika a v obci Orphin se rodí dokonalé Guerlain vůně. Obě lokality spojuje nejen tradice, ale i umělecké know-how a propracované technologie.

Vše začalo u chemika a inovátora Pierre-François P. Guerlaina, který značce vdechl život a vložil do ní celý svůj talent. Brzy získal přízeň pařížské vysoké šlechty a v polovině 19. století jeho jméno znělo ve všech módních kruzích. Parfém Guerlain se stal pojmem a ikonou a dnes září ve světě vůní bezmála 200 let. Guerlain kosmetika ukrývá také mnoho skvostů, z nichž tónovací perly Guerlain Météorites budou skutečným klenotem vaší kosmetické výbavy.

Recenze Guerlain Idylle

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!