GUERLAIN Shalimar Souffle de Lumière parfémovaná voda pro ženy

2×
GUERLAIN Shalimar Souffle de Lumière parfémovaná voda pro ženy
GUERLAIN Shalimar Souffle de Lumière parfémovaná voda pro ženy
50 ml
1 551

Kód: GUR12247 | Skladem
1
Zásilkovna
pondělí 12. 4. 2021
Osobní odběr
Již zítra neděle 11. 4. 2021

Popis GUERLAIN Shalimar Souffle de Lumière
Složení

Hřejivá, uklidňující, a přesto smyslná – dámská parfémovaná voda Guerlain Shalimar Souffle de Lumière je zářivou vůní oslavující světlo. Vznikla jako nová interpretace Shalimar Souffle de Parfum a je prostoupena jasem slunečních paprsků.

  • květinovo-orientální kompozice s důrazem na jasmínové tóny
  • nová verze vůně Guerlain Shalimar Souffle de Parfum
  • vytvořil parfémář Thierry Wasser

Složení vůně
Nejdříve na vás dýchne oslnivá svěžest bergamotu, která pozvolna ustoupí a vytvoří cestu k srdci vůně. V něm se mísí čisté květinové esence kalábrijského jasmínu s hřejivým ylang-ylangem. Lahodná madagaskarská vanilka v základu pak této světlem a sluncem prostoupené kompozici dodává delikátní dotek.

Příběh vůně
Parfémovaná voda Shalimar Souffle de Lumière vychází z legendární vůně Guerlain Shalimar de Parfum, při jejíž vytváření se Jacques Guerlain nechal inspirovat milostným příběhem starým více než 400 let. Tehdy byla mezi indickým císařem a princeznou Mumtaz Mahal zažehnuta láska neznající hranice. A císař Shan Jahan nechal pro svou milovanou vytvořit luxusní zahrady Shalimar, které se staly jejich úkrytem.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
bergamot
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
jasmín, ylang-ylang
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
madagaskarská vanilka
Druh vůně
orientální, květinová

O značce GUERLAIN

Nadčasové know-how, neustálý výzkum, inovace a zdokonalování, odvážní tvůrci, legendární výtvory a kultura krásy jako symbol značky. To vše představuje luxusní parfémový dům Guerlain, jehož historie sahá až do roku 1828.

Již od počátku vyrábí Guerlain parfémy i kosmetiku ve Francii. Ve výrobě kombinuje řemeslné umění, špičkové technologie a environmentální i sociální odpovědnost. Den po dni pracují týmy Guerlain na vývoji luxusní a zároveň udržitelné kosmetiky – ve jménu krásy zákazníků, přírody i naší planety. Díky svému cennému know-how získal Guerlain ocenění „Living Heritage Company“, udělené francouzským ministerstvem hospodářství a průmyslu.

Za 190 let má Guerlain na kontě 1100 vůní. Pátou generaci Guerlain parfémářů představuje Thierry Wasser, jenž při svých cestách po celém světě hledá ty nejvzácnější přírodní suroviny pro výrobu luxusních vůní – vždy s respektem k místním obyvatelům i k přírodě.

Prozkoumejte širokou nabídku Guerlain produktů – od vůní Mon Guerlain, L’Homme Idéal, a Aqua Allegoria přes make-up L’Essentiel Foundation, bronzující pudr Terracotta nebo ikonické pudrové perly Météorites.

Recenze GUERLAIN Shalimar Souffle de Lumière2