Guerlain Rouge G de Guerlainvršek od rtěnky se zrcátkem

Guerlain Rouge G de Guerlain vršek od rtěnky se zrcátkem
Guerlain Rouge G de Guerlain vršek od rtěnky se zrcátkem
Rosy Nude
491

Kód: GUR11149 | Skladem
1
Večerní doručení Brno
již dnes
Osobní odběr
již dnes
  • Popis produktu
  • O značce
  • Recenze

Popis produktu Guerlain Rouge G de Guerlain

Slaďte se do posledního detailu. Přizpůsobte rtěnku Guerlain Rouge G přesně svému stylu a užijte si tento skvostný doplněk, který navíc vypadá téměř jako šperk a stane se tak ozdobou toaletního stolku i každé kosmetické taštičky.

Značka Guerlain ví, že každá žena je jedinečná. Vytvořila proto první rtěnku, kterou si můžete pomocí víčka personalizovat tak, aby korespondovala s vaším vkusem i vaší osobností. Vršek od rtěnky Guerlain Rouge G de Guerlain má několik designových variant, ze kterých si můžete vybrat právě takovou, která vás nejvíce osloví.

Vlastnosti:

  • luxusní, stylový i praktický doplněk
  • zrcátko součástí víčka pro snadnou aplikaci kdykoliv a kdekoliv
  • kompatibilní se 3 typy Guerlain rtěnky – Matte, Satin, Electric

Jak používat:
Nejprve si ze široké škály odstínů vyberte rtěnku Rouge G de Guerlain. Volit můžete mezi matnou hydtatační (Matte), saténovou (Satin) a s metalickým efektem (Electric). Poté ji doplňte libovolným vrškem se zrcátkem podle svého vkusu.
(Tento vršek od rtěnky není kompatibilní se starou verzí pečující rtěnky Rouge G de Guerlain.)

O značce Guerlain

Francouzský parfémový dům Guerlain žije krásou a kreativitou už téměř dvě století a patří tak mezi nejstarší a také nejproslulejší na světě. Od samého počátku v roce 1828 značka hrdě vyrábí všechny své produkty výhradně ve Francii a svázána je zejména se dvěma místy. V historickém městě Chartres vzniká Guerlain make-up a prémiová kosmetika a v obci Orphin se rodí dokonalé Guerlain vůně. Obě lokality spojuje nejen tradice, ale i umělecké know-how a propracované technologie.

Vše začalo u chemika a inovátora Pierre-François P. Guerlaina, který značce vdechl život a vložil do ní celý svůj talent. Brzy získal přízeň pařížské vysoké šlechty a v polovině 19. století jeho jméno znělo ve všech módních kruzích. Parfém Guerlain se stal pojmem a ikonou a dnes září ve světě vůní bezmála 200 let. Guerlain kosmetika ukrývá také mnoho skvostů, z nichž tónovací perly Guerlain Météorites budou skutečným klenotem vaší kosmetické výbavy.

Recenze Guerlain Rouge G de Guerlain