Guerlain Météorites Compactrozjasňující kompaktní pudr

Guerlain Météorites Compact rozjasňující kompaktní pudr
Guerlain Météorites Compact rozjasňující kompaktní pudr
odstín Clair/Light 8 g

 • Guerlain Météorites Compact rozjasňující kompaktní pudr
 • Guerlain Météorites Compact rozjasňující kompaktní pudr
 • Guerlain Météorites Compact rozjasňující kompaktní pudr
Kód: GUR10902 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Rádi Vás budeme informovat e-mailem, až zboží naskladníme. Samozřejmě je jen na Vás, jestli nabídku využijete.

Odesláním souhlasíte se zpracováním emailu za účelem informování o dostupnosti konkrétního produktu společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.

Popis produktu Guerlain Météorites Compact
Vlastnosti

Rozehrajte na své tváři zářivou hru světla. Legendární tónovací perly Guerlain Météorites jsou nyní slisované do podoby mimořádně jemného kompaktního pudru. Ten v sobě ukrývá 4 harmonicky sladěné odstíny, které se perfektně přizpůsobí jakémukoliv odstínu pleti.

Rozjasňující pudr Guerlain Météorites Compact zavine vaši pleť do něžného závoje, který ji dokonale vyhladí, zmatní a pomůže během dne udržet optimálně hydratovanou. Díky technologii Stardust s polymery odrážejícími světlo pak propůjčí pleti neobyčejnou zář na celý den.

Zamilujte si tuto praktickou cestovní verzi, která se stane vaším spojencem pro bezchybnou pleť kdekoliv a kdykoliv!

Vlastnosti:

 • díky 4 sladěným odstínům podtrhne přirozenou krásu pleti
 • zanechá pleť hedvábně jemnou a dodá jí neobyčejnou zář na celý den
 • vyhladí rozšířené póry i další nedokonalosti a pleť zmatní
 • pomáhá pleť během dne udržet příjemně hydratovanou
 • s jemnou, nezaměnitelnou vůní fialek

Složení:

 • technologie Stardust – obsahuje mikrokrystalky s diamantovým práškem,
  odráží a transformuje světlo, a díky tomu nádherně rozzáří pleť

Jak aplikovat:
Používejte ráno k zafixování make-upu nebo kdykoliv v průběhu dne. Pomocí štětce veďte jemné tahy ve tvaru písmene G ve směru od středu čela k horní části lícních kostí a od nosu ke špičce brady. Štětcem můžete jemně přetřít celou plochu pudru, jednotlivé odstíny tak propojit a aplikovat společně pro rozzáření obličeje. Případně lze zvolit a nanést pouze vybranou barvu pro sjednocení nerovnoměrného odstínu pleti.

Vlastnosti

Efekt
rozjasňující

O značce Guerlain

Francouzský parfémový dům Guerlain žije krásou a kreativitou už téměř dvě století a patří tak mezi nejstarší a také nejproslulejší na světě. Od samého počátku v roce 1828 značka hrdě vyrábí všechny své produkty výhradně ve Francii a svázána je zejména se dvěma místy. V historickém městě Chartres vzniká Guerlain make-up a prémiová kosmetika a v obci Orphin se rodí dokonalé Guerlain vůně. Obě lokality spojuje nejen tradice, ale i umělecké know-how a propracované technologie.

Vše začalo u chemika a inovátora Pierre-François P. Guerlaina, který značce vdechl život a vložil do ní celý svůj talent. Brzy získal přízeň pařížské vysoké šlechty a v polovině 19. století jeho jméno znělo ve všech módních kruzích. Parfém Guerlain se stal pojmem a ikonou a dnes září ve světě vůní bezmála 200 let. Guerlain kosmetika ukrývá také mnoho skvostů, z nichž tónovací perly Guerlain Météorites budou skutečným klenotem vaší kosmetické výbavy.

Recenze Guerlain Météorites Compact