Guerlain Guerlain Homme

deostick pro muže 75 ml

Guerlain Guerlain Homme deostick pro muže 75 ml
Guerlain Guerlain Homme deostick pro muže 75 ml
Guerlain Guerlain Homme deostick pro muže 75 ml
deostick pro muže 75 ml
375

Kód: GUR0033 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již zítra pondělí 18. 2. 2019
Osobní odběr
Již zítra pondělí 18. 2. 2019
Guerlain Guerlain Homme
deostick pro muže 75 ml | 375

Popis parfému Guerlain Guerlain Homme

Popis:
Deostick pro muže Guerlain Homme Deodorant Stick z portfolia legendární francouzské značky Guerlain chrání svěžest po dlouhou dobu a povzbuzuje originální vůní.

Tuhý deodorant Guerlain Guerlain Homme poskytuje dlouhotrvající ochranu před nežádoucím tělesným odérem a osvěží mužnou vůní s akordy koktejlu mojito, pelargonie, čaje, cedru a vetiveru. Neobsahuje alkohol.

Účinky:

  • má dezodorační účinek
  • povzbuzuje citrusovou aromatickou dřevitou vůní

Jak aplikovat:
Aplikujte do podpaždí.

O značce Guerlain

Francouzský parfémový dům Guerlain žije krásou a kreativitou už téměř dvě století a patří tak mezi nejstarší a také nejproslulejší na světě. Od samého počátku v roce 1828 značka hrdě vyrábí všechny své produkty výhradně ve Francii a svázána je zejména se dvěma místy. V historickém městě Chartres vzniká Guerlain make-up a prémiová kosmetika a v obci Orphin se rodí dokonalé Guerlain vůně. Obě lokality spojuje nejen tradice, ale i umělecké know-how a propracované technologie.

Vše začalo u chemika a inovátora Pierre-François P. Guerlaina, který značce vdechl život a vložil do ní celý svůj talent. Brzy získal přízeň pařížské vysoké šlechty a v polovině 19. století jeho jméno znělo ve všech módních kruzích. Parfém Guerlain se stal pojmem a ikonou a dnes září ve světě vůní bezmála 200 let. Guerlain kosmetika ukrývá také mnoho skvostů, z nichž tónovací perly Guerlain Météorites budou skutečným klenotem vaší kosmetické výbavy.

Recenze Guerlain Guerlain Homme

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!