GUERLAIN Eye-Stay Primer podkladová báze pod oční stíny

GUERLAIN Eye-Stay Primer podkladová báze pod oční stíny
GUERLAIN Eye-Stay Primer podkladová báze pod oční stíny
Akce
12 ml
518

Kód: GUR11509 | Skladem
1
Zásilkovna
pondělí 14. 6. 2021
Osobní odběr
Již zítra neděle 13. 6. 2021

Popis GUERLAIN Eye-Stay Primer

Jak zařídit, aby vám stíny vydržely perfektní co nejdéle? S tím vám pomůže podkladová báze pod oční stíny Guerlain Eye-Stay Primer. Vyhlazuje oční víčko, prodlužuje líčení a zároveň slouží k rozjasnění pohledu.

Ať už vás během dne čeká cokoliv, jedna věc je jistá – vaše stíny budou držet jako přibité.

Vlastnosti:

  • viditelně rozjasňuje pohled
  • prodlužuje výdrž očních stínů
  • vyhlazuje oční víčka
  • snadno se nanáší

Složení:

  • perlové částice – rozjasňují pohled
  • tenzorová složka – vyhlazuje oční víčko

Jak aplikovat:
Primer naneste na pohyblivé oční víčko. Poté aplikujte oční stíny. Pro rozjasnění pohledu aplikujte bázi samostatně.

O značce GUERLAIN

Nadčasové know-how, neustálý výzkum, inovace a zdokonalování, odvážní tvůrci, legendární výtvory a kultura krásy jako symbol značky. To vše představuje luxusní parfémový dům Guerlain, jehož historie sahá až do roku 1828.

Již od počátku vyrábí Guerlain parfémy i kosmetiku ve Francii. Ve výrobě kombinuje řemeslné umění, špičkové technologie a environmentální i sociální odpovědnost. Den po dni pracují týmy Guerlain na vývoji luxusní a zároveň udržitelné kosmetiky – ve jménu krásy zákazníků, přírody i naší planety. Díky svému cennému know-how získal Guerlain ocenění „Living Heritage Company“, udělené francouzským ministerstvem hospodářství a průmyslu.

Za 190 let má Guerlain na kontě 1100 vůní. Pátou generaci Guerlain parfémářů představuje Thierry Wasser, jenž při svých cestách po celém světě hledá ty nejvzácnější přírodní suroviny pro výrobu luxusních vůní – vždy s respektem k místním obyvatelům i k přírodě.

Prozkoumejte širokou nabídku Guerlain produktů – od vůní Mon Guerlain, L’Homme Idéal, a Aqua Allegoria přes make-up L’Essentiel Foundation, bronzující pudr Terracotta nebo ikonické pudrové perly Météorites.

Recenze GUERLAIN Eye-Stay Primer