Guerlain The Eyebrow Pencil

tužka na obočí s ořezávátkem

Guerlain The Eyebrow Pencil tužka na obočí s ořezávátkem
Guerlain The Eyebrow Pencil tužka na obočí s ořezávátkem
odstín 01 Brun Ideal 1,08 g

Kód: GUR1738 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Guerlain The Eyebrow Pencil
odstín 01 Brun Ideal 1,08 g

Hlídání dostupnosti zboží

Popis kosmetiky Guerlain The Eyebrow Pencil

Popis:
Guerlain Eyebrow Pencil, tužka na obočí s ořezávátkem z portfolia legendární francouzské značky, umožňuje snadné a bezchybné podtržení krásy tváře zdokonalením vzhledu obočí.

Tužka na obočí Guerlain Eyebrow Pencil v balení s ořezávátkem je špičkově kvalitním nástrojem pro úpravu obočí a jeho zvýraznění přesně podle vašich představ. Ať už se rozhodnete pro přirozený vzhled nebo výraznější nalíčení, vaše obočí vydrží dokonalé po celý den.

Účinky:

  • umožňuje učesání obočí, úpravu tvaru
  • umožňuje různou intenzitu stylingu

Jak aplikovat:
Kartáčkem učesejte obočí. Tužkou upravte tvar a/nebo intenzitu vzhledu obočí.

Vlastnosti

Barva
hnědá
Voděodolné
ne

O značce Guerlain

Francouzský parfémový dům Guerlain žije krásou a kreativitou už téměř dvě století a patří tak mezi nejstarší a také nejproslulejší na světě. Od samého počátku v roce 1828 značka hrdě vyrábí všechny své produkty výhradně ve Francii a svázána je zejména se dvěma místy. V historickém městě Chartres vzniká Guerlain make-up a prémiová kosmetika a v obci Orphin se rodí dokonalé Guerlain vůně. Obě lokality spojuje nejen tradice, ale i umělecké know-how a propracované technologie.

Vše začalo u chemika a inovátora Pierre-François P. Guerlaina, který značce vdechl život a vložil do ní celý svůj talent. Brzy získal přízeň pařížské vysoké šlechty a v polovině 19. století jeho jméno znělo ve všech módních kruzích. Parfém Guerlain se stal pojmem a ikonou a dnes září ve světě vůní bezmála 200 let. Guerlain kosmetika ukrývá také mnoho skvostů, z nichž tónovací perly Guerlain Météorites budou skutečným klenotem vaší kosmetické výbavy.