Guerlain The Eye Pencil

voděodolná tužka na oči s ořezávátkem

3×
Guerlain The Eye Pencil voděodolná tužka na oči s ořezávátkem
Guerlain The Eye Pencil voděodolná tužka na oči s ořezávátkem
Guerlain The Eye Pencil voděodolná tužka na oči s ořezávátkem
715
Sleva 28%
odstín 04 Katy Navy 1,2 g
515

Kód: GUR1857 | 3 ks skladem
ks
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Guerlain The Eye Pencil
odstín 04 Katy Navy 1,2 g | 515

Popis kosmetiky Guerlain The Eye Pencil

Popis:
Guerlain Eye-Pencil, voděodolná tužka na oči s ořezávátkem z portfolia legendární francouzské značky, umožňuje snadné a bezchybné líčení očí přesně podle vašich představ. Voděodolná tužka na oči Guerlain Eye-Pencil v balení s ořezávátkem je špičkově kvalitním nástrojem pro líčení očí od jemného, elegantního podtržení až po dramatický vzhled. Ať už vytvoříte jen linie nebo vybarvíte celá víčka, barva vydrží po celý den bez rozmazávání a odolá i horku nebo vlhkosti.

Účinky:

  • umožňuje vytvořit dokonalé oční linky
  • umožňuje různou intenzitu stylingu
  • podtrhuje intenzitu pohledu

Jak aplikovat:
Tužkou nakreslete linii nad řasami v požadované šířce. Druhým koncem tužky lze rozetřít barvu na oční víčko.

Vlastnosti

Barva
černá
Voděodolné
voděodolné

O značce Guerlain

Francouzský parfémový dům Guerlain žije krásou a kreativitou už téměř dvě století a patří tak mezi nejstarší a také nejproslulejší na světě. Od samého počátku v roce 1828 značka hrdě vyrábí všechny své produkty výhradně ve Francii a svázána je zejména se dvěma místy. V historickém městě Chartres vzniká Guerlain make-up a prémiová kosmetika a v obci Orphin se rodí dokonalé Guerlain vůně. Obě lokality spojuje nejen tradice, ale i umělecké know-how a propracované technologie.

Vše začalo u chemika a inovátora Pierre-François P. Guerlaina, který značce vdechl život a vložil do ní celý svůj talent. Brzy získal přízeň pařížské vysoké šlechty a v polovině 19. století jeho jméno znělo ve všech módních kruzích. Parfém Guerlain se stal pojmem a ikonou a dnes září ve světě vůní bezmála 200 let. Guerlain kosmetika ukrývá také mnoho skvostů, z nichž tónovací perly Guerlain Météorites budou skutečným klenotem vaší kosmetické výbavy.