Guerlain Écrin 1 Couleur

dlouhotrvající oční stíny

Guerlain Écrin 1 Couleur dlouhotrvající oční stíny
Guerlain Écrin 1 Couleur dlouhotrvající oční stíny
Guerlain Écrin 1 Couleur dlouhotrvající oční stíny
925
Sleva 16%
odstín 12 Pink Pong 2 g
779

Kód: GUR1540 | 1 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již zítra pondělí 21. 1. 2019
Osobní odběr
Již zítra pondělí 21. 1. 2019
Guerlain Écrin 1 Couleur
odstín 12 Pink Pong 2 g | 779

Popis kosmetiky Guerlain Écrin 1 Couleur

Popis:
Dlouhotrvající oční stíny Écrin 1 Couleurs Long-Lasting Eyeshadow Silky Powder z portfolia legendární francouzské značky Guerlain úchvatně pozvednou krásu očí.

Oční stíny Guerlain Écrin 1 Couleurs jsou špičkově kvalitní volbou pro každodenní líčení přesně podle vašich představ. Ať už zvolíte kterýkoli odstín a způsob aplikace, nalíčení vašich víček vydrží po celý den bezchybné díky speciální technologii Guerlain Last ever.

Účinky:

  • podtrhují půvab očí
  • vydrží bezchybné po celý den

Jak aplikovat:
Naneste na oční víčka pomocí přiloženého aplikátoru. Pro přirozeně vyhlížející líčení použijte kartáčkový konec aplikátoru. Pro výraznější líčení nebo vytvoření linek použijte druhý konec.

Vlastnosti

Barva
hnědá

O značce Guerlain

Francouzský parfémový dům Guerlain žije krásou a kreativitou už téměř dvě století a patří tak mezi nejstarší a také nejproslulejší na světě. Od samého počátku v roce 1828 značka hrdě vyrábí všechny své produkty výhradně ve Francii a svázána je zejména se dvěma místy. V historickém městě Chartres vzniká Guerlain make-up a prémiová kosmetika a v obci Orphin se rodí dokonalé Guerlain vůně. Obě lokality spojuje nejen tradice, ale i umělecké know-how a propracované technologie.

Vše začalo u chemika a inovátora Pierre-François P. Guerlaina, který značce vdechl život a vložil do ní celý svůj talent. Brzy získal přízeň pařížské vysoké šlechty a v polovině 19. století jeho jméno znělo ve všech módních kruzích. Parfém Guerlain se stal pojmem a ikonou a dnes září ve světě vůní bezmála 200 let. Guerlain kosmetika ukrývá také mnoho skvostů, z nichž tónovací perly Guerlain Météorites budou skutečným klenotem vaší kosmetické výbavy.