Přejít na hlavní obsah
GUERLAIN Cologne du Parfumeur kolínská voda unisex
GUERLAIN Cologne du Parfumeur kolínská voda unisex
Složeníafrický pomerančovník, citron z oblasti Amalfi, citrusy, rozmarýn, levandule, máta
Druh vůněcitrusová, aromatická

Veselá, extrovertní a moderní, taková je svěží vůně Les Colognes, která k vám promlouvá skrze bílé pižmo, zelený bergamot a květ pomerančovníku. Unisex kolínská voda GUERLAIN Cologne du Parfumeur potěší jeho i ji. Tuto vůni můžete sdílet se svým partnerem a podlehnout intimnímu spojení, které vám společná vůně zajistí.

Pokud hledáte vůni, kterou můžete kombinovat i se svým parfémem, parfémovou či toaletní vodou, vsaďte například na unisex kolínskou vodu GUERLAIN Les Colognes Eau de Cologne du Coq. Avšak tato – Cologne du Parfumeur – není pro vytváření kombinací určená.

  • pižmová vůně se zelenými citrusovými tóny
  • intimní, svěží, moderní
  • vhodná pro muže i ženy

Složení vůně
Nejprve vás okouzlí lehce nahořklé citrusové tóny bergamotu, které jsou doplněné o sladkou svěží vůni pomerančových květů. Celou vonnou kompozici nádherně podtrhne čisté a smyslné bílé pižmo, které vůni propůjčí žádanou originalitu a intimitu. Tuto lehkou a živou vůni si oblíbíte na každý den.

Příběh vůně
Vůně Cologne du Parfumeur je dílem parfémáře Thierryho Wassera, který v roce 2010 stvořil moderní kolínskou vodu se zelenými a pižmovými tóny, hladivými i svěžími aspekty. Flakon zdobí souhvězdí 69 včel, symbol císařství a znak rodiny Guerlain „Eaux“.

Pomerančový květ, použitý v této vonné kompozici, našel Thierry Wasser v sadu svého přítele v italské Kalábrii. Nesmírně sladké a svěží aroma se zeleným podkresem parfémáře okamžitě okouzlilo.

GUERLAINCologne du Parfumeur kolínská voda unisex

3 101
Výhodněji o 42%
100 ml
1 775

Skladem | 1 775,00 / 100 ml, vč. DPH | Kód: GUR14164
1
Expresní doručení po Brně
Již dnes 12:30 - 16:30
Osobní odběr
Již zítra čtvrtek 25. 4. 2024