GUERLAIN Aqua Allegoria Passiflora toaletní voda pro ženy

3×
GUERLAIN Aqua Allegoria Passiflora toaletní voda pro ženy
GUERLAIN Aqua Allegoria Passiflora toaletní voda pro ženy
125 ml
2 125

Kód: GUR03630 | Skladem
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis GUERLAIN Aqua Allegoria Passiflora
Složení

Tak svěží jako je vodní laguna se můžete cítit i vy. Toaletní voda pro ženy Guerlain Aqua Allegoria Passiflora prozáří každý váš den jako sluneční paprsky a přenese na vás spontaneitu, kterou vůně oplývá. Její vonná kompozice si vás získá citrusovými tóny v čele s bergamotem, grepem a pomerančovými květy.

  • ovocná citrusová vůně
  • pro ženy, které dávají přednost svěžím vůním
  • ideální na každodenní nošení

Složení vůně
Hned samotný úvod vůně se otevírá klíčovou ingrediencí, kterou je bergamot. Ten se mísí s citronem a křupavými zrníčky passion fruit neboli mučenky. Sladké akordy brzy nato doplňuje mandarinková šťáva spolu s vodními tóny a výrazným grepem. Závěr patří aromatickým pomerančovým květům a vzácnému ylang ylang.

Příběh vůně
Vůně Guerlain Aqua Allegoria Passiflora patří do kolekce osvěžujících citrusových vůní, které byly vytvořené v roce 1999. Hlavní přísadou je exotický bergamot, který tvoří u vůní Guerlain primární složku a vdechuje vůni sytý citrusový nádech. Kromě samotné vůně zaujme také netradiční flakonek s motivem včelích pláství.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
citron, mučenka, bergamot
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
mandarinka, zelené tóny, vodní tóny
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
pomerančový květ, ylang-ylang
Druh vůně
citrusová, ovocná

O značce GUERLAIN

Nadčasové know-how, neustálý výzkum, inovace a zdokonalování, odvážní tvůrci, legendární výtvory a kultura krásy jako symbol značky. To vše představuje luxusní parfémový dům Guerlain, jehož historie sahá až do roku 1828.

Již od počátku vyrábí Guerlain parfémy i kosmetiku ve Francii. Ve výrobě kombinuje řemeslné umění, špičkové technologie a environmentální i sociální odpovědnost. Den po dni pracují týmy Guerlain na vývoji luxusní a zároveň udržitelné kosmetiky – ve jménu krásy zákazníků, přírody i naší planety. Díky svému cennému know-how získal Guerlain ocenění „Living Heritage Company“, udělené francouzským ministerstvem hospodářství a průmyslu.

Za 190 let má Guerlain na kontě 1100 vůní. Pátou generaci Guerlain parfémářů představuje Thierry Wasser, jenž při svých cestách po celém světě hledá ty nejvzácnější přírodní suroviny pro výrobu luxusních vůní – vždy s respektem k místním obyvatelům i k přírodě.

Prozkoumejte širokou nabídku Guerlain produktů – od vůní Mon Guerlain, L’Homme Idéal, a Aqua Allegoria přes make-up L’Essentiel Foundation, bronzující pudr Terracotta nebo ikonické pudrové perly Météorites.

Recenze GUERLAIN Aqua Allegoria Passiflora3