GUERLAIN Aqua Allegoria Orange Soleia toaletní voda pro ženy

3×
GUERLAIN Aqua Allegoria Orange Soleia toaletní voda pro ženy
GUERLAIN Aqua Allegoria Orange Soleia toaletní voda pro ženy
125 ml
2 115

Kód: GUR13196 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra pondělí 10. 5. 2021
Osobní odběr
Již zítra pondělí 10. 5. 2021

Popis GUERLAIN Aqua Allegoria Orange Soleia
Složení

Představte si nekonečné citrusové háje ve slunné Kalábrii, kde si užíváte horký letní den, smějete se a vychutnáváte si šťavnatý pomeranč, který ve stínu stromu spolu s lehkým vánkem krásně osvěžuje. Hravá toaletní voda Guerlain Aqua Allegoria Orange Soleia v sobě skrývá lahodný krvavý pomeranč, vypěstovaný pod italským sluncem, jehož vůni umocňuje máta.

Toaletní voda Guerlain Aqua Allegoria Orange Soleia je součástí kolekce svěžích a radostných vůní Aqua Allegoria, inspirovaných nejkrásnějšími zahradami. Je osvěžující jako toaletní voda a zároveň na kůži vydrží stejně, jako Guerlain parfémy.

  • svěží citrusová vůně se šťavnatým krvavým pomerančem
  • evokuje pomerančové a citrusové háje na slunné Sicílii
  • kdykoliv během roku připomene atmosféru letních dní

Složení vůně
Nejprve ucítíte šťavnatý pomeranč, bergamot a lehce pikantní růžový pepř. Poté se rozvoní sladký černý rybíz, krvavý pomeranč a osvěžující máta. Základ vůně, který vydrží na kůži nejdéle, se nese ve znamení exotické tonka fazole a hřejivých dřevitých tónů.

Příběh vůně
Toaletní voda Guerlain Orange Soleia je součástí svěží kolekce vůní Aqua Allegoria, které lákají k útěku do těch nejkrásnějších zahrad světa. Vůně kromě ikonických flakonků, radostného charakteru a svěžích tónů spojuje také vůně bergamotu, kterému se přezdívá „zelené zlato Kalábrie“. Za vonnou kompozicí toaletní vody Orange Soleia stojí parfémář Thierry Wasser, který při tvorbě vůně čerpal inspiraci ze svých cest po světě. Vůně byla uvedena na trh roku 2020.

Notino tip
Vytvořte si svůj osobitý vonný podpis, který bude patřit jen vám. Vyberte si toaletní vodu Bergamote Calabria, Herba Fresca, Pamplelune, Passiflora nebo Ginger Piccante a společně s vůní Orange Soleia ji jemně nastříkejte na kůži.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
bergamot, růžový pepř, pomeranč
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
máta, černý rybíz, krvavý pomeranč
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
tonka fazole, dřevité tóny
Druh vůně
citrusová

O značce GUERLAIN

Nadčasové know-how, neustálý výzkum, inovace a zdokonalování, odvážní tvůrci, legendární výtvory a kultura krásy jako symbol značky. To vše představuje luxusní parfémový dům Guerlain, jehož historie sahá až do roku 1828.

Již od počátku vyrábí Guerlain parfémy i kosmetiku ve Francii. Ve výrobě kombinuje řemeslné umění, špičkové technologie a environmentální i sociální odpovědnost. Den po dni pracují týmy Guerlain na vývoji luxusní a zároveň udržitelné kosmetiky – ve jménu krásy zákazníků, přírody i naší planety. Díky svému cennému know-how získal Guerlain ocenění „Living Heritage Company“, udělené francouzským ministerstvem hospodářství a průmyslu.

Za 190 let má Guerlain na kontě 1100 vůní. Pátou generaci Guerlain parfémářů představuje Thierry Wasser, jenž při svých cestách po celém světě hledá ty nejvzácnější přírodní suroviny pro výrobu luxusních vůní – vždy s respektem k místním obyvatelům i k přírodě.

Prozkoumejte širokou nabídku Guerlain produktů – od vůní Mon Guerlain, L’Homme Idéal, a Aqua Allegoria přes make-up L’Essentiel Foundation, bronzující pudr Terracotta nebo ikonické pudrové perly Météorites.

Recenze GUERLAIN Aqua Allegoria Orange Soleia3