Guerlain Aqua Allegoria Flora Cherrysiatoaletní voda pro ženy

Guerlain Aqua Allegoria Flora Cherrysia toaletní voda pro ženy
Guerlain Aqua Allegoria Flora Cherrysia toaletní voda pro ženy
Akce
Doprava zdarma
125 ml
1 095

Kód: GUR11929 | Skladem
1
U Vás kurýrem PPL
středa 1. 4. 2020

Popis parfému Guerlain Aqua Allegoria Flora Cherrysia
Složení

Unikněte každodenní realitě. Zastavte se u řeky zastíněné kvetoucími sakurami a odpočiňte si na jejím břehu posypaném růžovými lístky. Toaletní voda pro ženy Guerlain Aqua Allegoria Flora Cherrysia voní nejen po květinách, ale i po bergamotu či bílém pižmu.

  • svěží, květinovo-citrusová vůně
  • pro všechny optimistické ženy milující léto
  • součást kolekce vůní Aqua Allegoria

Složení vůně
Vonná kompozice se otevírá svěžím spojením kalábrijského bergamotu a vodního melounu. Samotné srdce je tvořeno šťavnatými plody nashi spolu s hedvábně jemnými tóny růže a sladkého třešňového květu. Základ toaletní vody pak patří měkkému, smyslnému bílému pižmu protkanému dřevitými tóny a něžnou fialkou.

Příběh vůně
Toaletní voda Guerlain Flora Cherrysia patří do kolekce vůní Aqua Allegoria vytvořené již v roce 1999. Tato parfémová řada vzdává hold úchvatné přírodě a přírodním surovinám. Jednotlivé vůně pak svými kompozicemi odkazují na všechny šťastné momenty v životě.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
vodní meloun, kalábrijský bergamot
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
růže, nashi, třešňový květ
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
dřevité tóny, fialka, bílé pižmo
Druh vůně
aromatická, ovocná

O značce Guerlain

Francouzský parfémový dům Guerlain žije krásou a kreativitou už téměř dvě století a patří tak mezi nejstarší a také nejproslulejší na světě. Od samého počátku v roce 1828 značka hrdě vyrábí všechny své produkty výhradně ve Francii a svázána je zejména se dvěma místy. V historickém městě Chartres vzniká Guerlain make-up a prémiová kosmetika a v obci Orphin se rodí dokonalé Guerlain vůně. Obě lokality spojuje nejen tradice, ale i umělecké know-how a propracované technologie.

Vše začalo u chemika a inovátora Pierre-François P. Guerlaina, který značce vdechl život a vložil do ní celý svůj talent. Brzy získal přízeň pařížské vysoké šlechty a v polovině 19. století jeho jméno znělo ve všech módních kruzích. Parfém Guerlain se stal pojmem a ikonou a dnes září ve světě vůní bezmála 200 let. Guerlain kosmetika ukrývá také mnoho skvostů, z nichž tónovací perly Guerlain Météorites budou skutečným klenotem vaší kosmetické výbavy.

Recenze Guerlain Aqua Allegoria Flora Cherrysia