GUERLAIN The Foundation Brushštětec na make-up

GUERLAIN The Foundation Brush štětec na make-up
GUERLAIN The Foundation Brush štětec na make-up
štětec na make-up
917

Kód: GUR2331 | 5 ks skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis produktu GUERLAIN The Foundation Brush

Svou tvář nyní pokaždé nalíčíte s dokonale přirozeným výsledkem. Štětec na make-up Guerlain The Foundation Brush vám pomůže s jeho dokonalým rozetřením do všech částí obličeje a zcela beze šmouh. Štětec byl vyvinutý speciálně pro použití s make-upy značky Guerlain.

Podpořte svou přirozenou krásu dokonale naneseným make-upem a poznejte, že pleť může být během chviličky krásnější než dříve  pouhým použitím správného štětce.

Vlastnosti:

  • měkký štětec pro nanášení make-upu
  • flexibilní 360° hlavice
  • zaoblené štětiny jsou příjemné na dotek
  • nezanechává na pleti šmouhy
  • dodává make-upu přirozený vzhled

Jak aplikovat:
Naberte štětcem několik kapek tekutého make-upu a krouživými pohyby od středu obličeje směrem k jeho okrajům jej rovnoměrně aplikujte. Díky této metodě snadno dosáhnete maximálně přirozeného výsledku.

O značce GUERLAIN

Nadčasové know-how, neustálý výzkum, inovace a zdokonalování, odvážní tvůrci, legendární výtvory a kultura krásy jako symbol značky. To vše představuje luxusní parfémový dům Guerlain, jehož historie sahá až do roku 1828.

Již od počátku vyrábí Guerlain parfémy i kosmetiku ve Francii. Ve výrobě kombinuje řemeslné umění, špičkové technologie a environmentální i sociální odpovědnost. Den po dni pracují týmy Guerlain na vývoji luxusní a zároveň udržitelné kosmetiky – ve jménu krásy zákazníků, přírody i naší planety. Díky svému cennému know-how získal Guerlain ocenění „Living Heritage Company“, udělené francouzským ministerstvem hospodářství a průmyslu.

Za 190 let má Guerlain na kontě 1100 vůní. Pátou generaci Guerlain parfémářů představuje Thierry Wasser, jenž při svých cestách po celém světě hledá ty nejvzácnější přírodní suroviny pro výrobu luxusních vůní – vždy s respektem k místním obyvatelům i k přírodě.

Prozkoumejte širokou nabídku Guerlain produktů – od vůní Mon Guerlain, L’Homme Idéal, a Aqua Allegoria přes make-up L’Essentiel Foundation, bronzující pudr Terracotta nebo ikonické pudrové perly Météorites.

Recenze GUERLAIN The Foundation Brush