GUERLAIN ABEILLE ROYALE vyživující pleťový olej | notino.cz
530 514 014 po–pá 8–22 hod., so–ne 10–22 hod.

Guerlain Abeille Royale

vyživující pleťový olej

Guerlain Abeille Royale vyživující pleťový olej
Guerlain Abeille Royale vyživující pleťový olej
Guerlain Abeille Royale vyživující pleťový olej
28 ml

Kód: GUR0784 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Rádi Vás budeme informovat e-mailem, až zboží naskladníme. Samozřejmě je jen na Vás, jestli nabídku využijete.

Popis kosmetiky Guerlain Abeille Royale

Popis:
Chcete-li být krásnou královnou používejte royale kosmetiku. Sladký jantarový luxus vaše pleť neuvěřitelně ocení. Guerlain Abeille Royale vyživující olej na obličej vám dodá intenzivní péči z včelích produktů. Nabídněte pleti jedinečnou vzpruhu, kdy se plnou silou uvolňují regenerační složky. Zásadně zlepšíte tón a pevnost pleti. Tento královský elixír mládí působí na vaši pleť s obrovskou schopností výživy pleti a nepřekonatelnými pozitivními účinky obsažených vitaminů. Obličej se zpevní jako po liftingu.
Olejíček bude vaši pleť pilně a neúnavně opečovávat jako včeličky svou královnu. Nespokojte se s medovými přípravky, když můžete vstřebávat koncentrovanou čistou sílu výtažků z medu.
Exkluzivní ultra koncentrované složení z včelích produktů zahrne  vaši pokožku aktivní silou přírody. Vaše pleť se okamžitě revitalizuje a rozzáří. Pleť se stane odolnější.
Až do poslední minuty bude vaše  pleť čerpat energii z aminokyselin, vitaminů a minerální látek.
Navraťte tváři svěžest, zářící mládí a zpevněné kontury.

Účinky:

 • liftingový efekt
 • korekce vrásek
 • zářivější pleť
 • zlepšení tónu pleti
 • zvýšená ochrana pleti
 • zpevněné obrysy obličeje

Složení:

 • čisté včelí produkty – stimulují klíčové mechanismy v procesu hojení v kůži, neustále pomáhají snižovat vrásky a navrací pokožce pevnost
 • mateří kašička – podporuje buněčnou regeneraci
 • výtažek z ovsa – zpevňující a zklidňující účinky na pleť
 • výtažek z Centella asiatica – zvýšená tvorba nových kožních buněk
 • extrakt z Vigna Aconitifolia – hojná zásoba vitaminu A a B
 • jojobový olej – hojivé a pěstící vlastnosti

Typ pleti:
Vhodný pro všechny typy pleti.

Jak aplikovat:
Nanášejte denně pod běžný krém. Oběma rukama zároveň třete prsty od brady směrem k uším a poté pokračujte od lícních kostí ke středu čela. V druhém kroku stimulujte obličejové svaly pevnými kruhovými pohyby pěstí po tvářích.

 

Vlastnosti

Konzistence
olej
Podle problému pleti
vrásky a linky, výživa a dehydratace
Typ oleje
ostatní rostlinné oleje
Typ pleti
pro všechny typy pleti
Věk
vrásky

O značce Guerlain

Francouzský parfémový dům Guerlain žije krásou a kreativitou už téměř dvě století a patří tak mezi nejstarší a také nejproslulejší na světě. Od samého počátku v roce 1828 značka hrdě vyrábí všechny své produkty výhradně ve Francii a svázána je zejména se dvěma místy. V historickém městě Chartres vzniká Guerlain make-up a prémiová kosmetika a v obci Orphin se rodí dokonalé Guerlain vůně. Obě lokality spojuje nejen tradice, ale i umělecké know-how a propracované technologie.

Vše začalo u chemika a inovátora Pierre-François P. Guerlaina, který značce vdechl život a vložil do ní celý svůj talent. Brzy získal přízeň pařížské vysoké šlechty a v polovině 19. století jeho jméno znělo ve všech módních kruzích. Parfém Guerlain se stal pojmem a ikonou a dnes září ve světě vůní bezmála 200 let. Guerlain kosmetika ukrývá také mnoho skvostů, z nichž tónovací perly Guerlain Météorites budou skutečným klenotem vaší kosmetické výbavy.