Guerlain Abeille Royale

vyhlazující oční krém

Guerlain Abeille Royale vyhlazující oční krém
Guerlain Abeille Royale vyhlazující oční krém
Guerlain Abeille Royale vyhlazující oční krém
2 660
Sleva 20%
15 ml
2 137

Kód: GUR2565 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Guerlain Abeille Royale
15 ml | 2 137

Popis kosmetiky Guerlain Abeille Royale

Popis:
Vyhlazující oční krém Abeille Royale Eye Cream z portfolia legendární francouzské značky Guerlain luxusně pečuje o jemnou pleť očního okolí.

Oční krém Guerlain Abeille Royale nabízí vysokou koncentraci speciální aktivní látky Exclusive Royal Jelly, jejímž zdrojem je potrava pro včelí královny, a která je bohatým zdrojem výjimečných živin, karbohydrátů, proteinů, lipidů a vitaminů. Luxusní oční krém Abeille Royale stimuluje nápravné procesy pleti, vyživuje ji, posiluje, zhutňuje a celkově omlazuje.

Účinky:

  • vyhlazuje vrásky
  • zhutňuje
  • zpevňuje, posiluje
  • napravuje
  • luxusně voní

Složení:

  • med z ostrova Ouessant – napravuje
  • Guerlain Exclusive Royal Jelly – vyživuje

Typ pleti:
Vhodné pro všechny typy.

Jak aplikovat:
Ráno a večer šetrně nanášejte na pleť v okolí očí.

Vlastnosti

Podle problému pleti
hydratace, otoky a tmavé kruhy, regenerace a obnova hutnosti, rozjasnění a vitalita, vrásky a linky, výživa a dehydratace, zpevnění a lifting
Typ pleti
pro všechny typy pleti
Věk
vrásky, zralá pleť

O značce Guerlain

Francouzský parfémový dům Guerlain žije krásou a kreativitou už téměř dvě století a patří tak mezi nejstarší a také nejproslulejší na světě. Od samého počátku v roce 1828 značka hrdě vyrábí všechny své produkty výhradně ve Francii a svázána je zejména se dvěma místy. V historickém městě Chartres vzniká Guerlain make-up a prémiová kosmetika a v obci Orphin se rodí dokonalé Guerlain vůně. Obě lokality spojuje nejen tradice, ale i umělecké know-how a propracované technologie.

Vše začalo u chemika a inovátora Pierre-François P. Guerlaina, který značce vdechl život a vložil do ní celý svůj talent. Brzy získal přízeň pařížské vysoké šlechty a v polovině 19. století jeho jméno znělo ve všech módních kruzích. Parfém Guerlain se stal pojmem a ikonou a dnes září ve světě vůní bezmála 200 let. Guerlain kosmetika ukrývá také mnoho skvostů, z nichž tónovací perly Guerlain Météorites budou skutečným klenotem vaší kosmetické výbavy.