Guerlain Abeille Royale

noční zpevňující a protivráskový krém

Guerlain Abeille Royale noční zpevňující a protivráskový krém
Guerlain Abeille Royale noční zpevňující a protivráskový krém
4 030

Ušetříte 24%
50 ml
3 054

Kód: GUR2351 | Více než 20 ks skladem
1
Večerní doručení Brno
Již zítra pátek 23. 8. 2019
Osobní odběr
Již zítra pátek 23. 8. 2019
Guerlain Abeille Royale
50 ml | 3 054

Popis produktu Guerlain Abeille Royale

Popis:
Noční zpevňující a protivráskový krém Abeille Royale Night Cream z portfolia legendární francouzské značky Guerlain omlazuje pleť a podporuje její obnovu, zatímco spíte.

Pleťový krém Guerlain Abeille Royale nabízí vysokou koncentraci speciální aktivní látky Exclusive Royal Jelly, jejímž zdrojem je potrava pro včelí královny, a která je bohatým zdrojem výjimečných živin, karbohydrátů, proteinů, lipidů a vitaminů. Luxusní krém Abeille Royale vyhlazuje pleť, remodeluje rysy a kontury a dodává komfortní pocit.
 
Účinky:

  • vyhlazuje vrásky
  • zpevňuje
  • remodeluje
  • dodává komfortní pocit
  • luxusně voní

Složení:

  • med z ostrova Ouessant – napravuje
  • Guerlain Exclusive Royal Jelly – vyživuje

Typ pleti:
Vhodné pro všechny typy.

Jak aplikovat:
Přiměřené množství krému nanášejte večer na pleť obličeje od středu tváře k okrajům. Jemně vklepejte konečky prstů s důrazem na místa zvýšené tvorby vrásek.

Vlastnosti

Kdy používat
na noc
Konzistence
krém
Typ pleti
pro všechny typy pleti
Účinek
anti-age, hydratace, lifting a zpevnění, obnova hutnosti, regenerace, výživa
Věk
vrásky, zralá pleť

O značce Guerlain

Francouzský parfémový dům Guerlain žije krásou a kreativitou už téměř dvě století a patří tak mezi nejstarší a také nejproslulejší na světě. Od samého počátku v roce 1828 značka hrdě vyrábí všechny své produkty výhradně ve Francii a svázána je zejména se dvěma místy. V historickém městě Chartres vzniká Guerlain make-up a prémiová kosmetika a v obci Orphin se rodí dokonalé Guerlain vůně. Obě lokality spojuje nejen tradice, ale i umělecké know-how a propracované technologie.

Vše začalo u chemika a inovátora Pierre-François P. Guerlaina, který značce vdechl život a vložil do ní celý svůj talent. Brzy získal přízeň pařížské vysoké šlechty a v polovině 19. století jeho jméno znělo ve všech módních kruzích. Parfém Guerlain se stal pojmem a ikonou a dnes září ve světě vůní bezmála 200 let. Guerlain kosmetika ukrývá také mnoho skvostů, z nichž tónovací perly Guerlain Météorites budou skutečným klenotem vaší kosmetické výbavy.