Guerlain Abeille Royale

protivráskové sérum

Guerlain Abeille Royale protivráskové sérum
Guerlain Abeille Royale protivráskové sérum
Guerlain Abeille Royale protivráskové sérum
50 ml

Kód: GUR1362 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Guerlain Abeille Royale
50 ml

Hlídání dostupnosti zboží

Popis kosmetiky Guerlain Abeille Royale

Popis:
Objevte exkluzivní péči skloubenou s mimořádnou silou přírody. Denní sérum pro obnovu povrchu pleti Guerlain Abeille Royale využívá blahodárných účinků včelích produktů. Sérum dodá vaší pleti luxusní péči, s kterou bude den ode dne pevnější, hladší a celkově omlazená. Unikátní denní sérum pro obnovu povrchu pleti Guerlain Abeille Royale stimuluje přirozené procesy pleti, minimalizuje výskyt vrásek a obnovuje v pleti její přirozenou pružnost. Sérum celkově zdokonaluje texturu pleti. Guerlain využívá úly výhradně určené pro výrobu řady Abeille Royale.

Účinky:

  • minimalizuje vrásky
  • zpevňuje
  • zlepšuje texturu pleti
  • tónuje a vyrovnává
  • bojuje proti stárnutí
  • obnovuje pleť

Typ pleti:
Pro všechny typy pleti.

Jak aplikovat:
Aplikujte každé ráno a večer na vyčištěnou pleť před nanesením vaší denní a noční péče.

Vlastnosti

Konzistence
sérum
Podle problému pleti
regenerace a obnova hutnosti
Typ pleti
pro všechny typy pleti
Účinek
anti-age, regenerace
Věk
vrásky

O značce Guerlain

Francouzský parfémový dům Guerlain žije krásou a kreativitou už téměř dvě století a patří tak mezi nejstarší a také nejproslulejší na světě. Od samého počátku v roce 1828 značka hrdě vyrábí všechny své produkty výhradně ve Francii a svázána je zejména se dvěma místy. V historickém městě Chartres vzniká Guerlain make-up a prémiová kosmetika a v obci Orphin se rodí dokonalé Guerlain vůně. Obě lokality spojuje nejen tradice, ale i umělecké know-how a propracované technologie.

Vše začalo u chemika a inovátora Pierre-François P. Guerlaina, který značce vdechl život a vložil do ní celý svůj talent. Brzy získal přízeň pařížské vysoké šlechty a v polovině 19. století jeho jméno znělo ve všech módních kruzích. Parfém Guerlain se stal pojmem a ikonou a dnes září ve světě vůní bezmála 200 let. Guerlain kosmetika ukrývá také mnoho skvostů, z nichž tónovací perly Guerlain Météorites budou skutečným klenotem vaší kosmetické výbavy.