Guerlain Abeille Royale

komplexní omlazující péče na rty

Guerlain Abeille Royale komplexní omlazující péče na rty
Guerlain Abeille Royale komplexní omlazující péče na rty
Guerlain Abeille Royale komplexní omlazující péče na rty
1 930
Sleva 25%
15 ml
1 440

Kód: GUR1884 | Více než 20 ks skladem
ks
Zásilkovna
úterý 23. 4. 2019
Osobní odběr
Již zítra pátek 19. 4. 2019
Guerlain Abeille Royale
15 ml | 1 440

Popis kosmetiky Guerlain Abeille Royale

Popis:
Komplexní omlazující péče na rty Guerlain Abeille Royale je luxusní přípravek, který celkově modeluje a vyhlazuje rty, jejich kontury a nosoretní záhyby. Odhalte úsměv, který září mladistvostí. Exkluzivní formule Guerlain Abeille Royale se zaměřuje na efektivní opravu vzhledu rtů. Jedinečný a intuitivní aplikátor, který následuje přirozený pohyb prstu, vám usnadní a zpříjemni aplikaci přípravku. Tvar rtů se zdá více definovaný, rty samy o sobě vypadají plnější, kontury vypadají výraznější a linky jsou vyhlazeny.

Účinky:

  • definuje tvar a kontury rtů
  • vyhlazuje rty a linky kolem rtů
  • zjemňuje
  • rty vypadají plnější
  • gurmánská vůně medu a květin

Typ pleti:
Pro všechny typy pleti.

Jak aplikovat:
Naneste na rty a oblast kolem rtů pomocí aplikátoru každé ráno a večer po použití oční péče a před aplikací oleje nebo séra na obličej ze stejné řady.

Vlastnosti

Konzistence
krém
Podle problému pleti
hydratace, vrásky a linky, výživa a dehydratace, zpevnění a lifting
SPF
bez SPF
Typ pleti
pro všechny typy pleti
Účinek
anti-age, hydratace, lifting a zpevnění, výživa
Věk
pro všechny věkové skupiny

O značce Guerlain

Francouzský parfémový dům Guerlain žije krásou a kreativitou už téměř dvě století a patří tak mezi nejstarší a také nejproslulejší na světě. Od samého počátku v roce 1828 značka hrdě vyrábí všechny své produkty výhradně ve Francii a svázána je zejména se dvěma místy. V historickém městě Chartres vzniká Guerlain make-up a prémiová kosmetika a v obci Orphin se rodí dokonalé Guerlain vůně. Obě lokality spojuje nejen tradice, ale i umělecké know-how a propracované technologie.

Vše začalo u chemika a inovátora Pierre-François P. Guerlaina, který značce vdechl život a vložil do ní celý svůj talent. Brzy získal přízeň pařížské vysoké šlechty a v polovině 19. století jeho jméno znělo ve všech módních kruzích. Parfém Guerlain se stal pojmem a ikonou a dnes září ve světě vůní bezmála 200 let. Guerlain kosmetika ukrývá také mnoho skvostů, z nichž tónovací perly Guerlain Météorites budou skutečným klenotem vaší kosmetické výbavy.