Guerlain Abeille Royale

zpevňující a vyhlazující pleťová voda

Guerlain Abeille Royale zpevňující a vyhlazující pleťová voda
Guerlain Abeille Royale zpevňující a vyhlazující pleťová voda
Guerlain Abeille Royale zpevňující a vyhlazující pleťová voda
1 560
Sleva 24%
150 ml
1 183

Kód: GUR1883 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Ostrava
Již zítra pondělí 25. 3. 2019
Osobní odběr
Již dnes
Guerlain Abeille Royale
150 ml | 1 183

Popis kosmetiky Guerlain Abeille Royale

Popis:
Zpevňující a vyhlazující pleťová voda Guerlain Abeille Royale se pyšní mimořádně silnou schopností opravit veškeré neduhy pleti. Síla včelích produktů koncentrovaná v této unikátní pleťové vodě přinese vaší pleti rituál krásy, který ji omladí. Zahalte obličej do medového nektaru, který pleť naplní živinami. Pleť bude po použití pleťové vody okamžitě zklidněná a hydratovaná. Zpevňující a vyhlazující pleťová voda Guerlain Abeille Royale obnoví optimální stav pleti, která bude pevnější, jemnější, krásně provoněná a bude vyzařovat mladistvý jas, jako by byla posílená zevnitř. Guerlain využívá úly výhradně určené pro výrobu řady Abeille Royale.

Účinky:

  • zpevňuje a vyhlazuje
  • hydratuje a zklidňuje
  • zjemňuje a rozjasňuje
  • naplní pleť živinami
  • provoní pleť čerstvou a vzdušnou vůní

Typ pleti:
Pro všechny typy pleti.

Jak aplikovat:
Aplikujte každé ráno a večer na vyčištěný obličej a krk pomocí vatového tamponu. Následně aplikujte další krok péče ze stejné řady.

Vlastnosti

Konzistence
tonikum
Typ pleti
pro všechny typy pleti

O značce Guerlain

Francouzský parfémový dům Guerlain žije krásou a kreativitou už téměř dvě století a patří tak mezi nejstarší a také nejproslulejší na světě. Od samého počátku v roce 1828 značka hrdě vyrábí všechny své produkty výhradně ve Francii a svázána je zejména se dvěma místy. V historickém městě Chartres vzniká Guerlain make-up a prémiová kosmetika a v obci Orphin se rodí dokonalé Guerlain vůně. Obě lokality spojuje nejen tradice, ale i umělecké know-how a propracované technologie.

Vše začalo u chemika a inovátora Pierre-François P. Guerlaina, který značce vdechl život a vložil do ní celý svůj talent. Brzy získal přízeň pařížské vysoké šlechty a v polovině 19. století jeho jméno znělo ve všech módních kruzích. Parfém Guerlain se stal pojmem a ikonou a dnes září ve světě vůní bezmála 200 let. Guerlain kosmetika ukrývá také mnoho skvostů, z nichž tónovací perly Guerlain Météorites budou skutečným klenotem vaší kosmetické výbavy.