Gucci Made to Measure

sprchový gel pro muže 50 ml bez krabičky

Gucci Made to Measure sprchový gel pro muže 50 ml bez krabičky
50 ml

Kód: GUC0926 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Gucci Made to Measure
50 ml

Hlídání dostupnosti zboží

Popis parfému Gucci Made to Measure

Sprchový gel pro muže Gucci Made to Measure výborně doplňuje toaletní vodu stejné řady. Dopřejte si příjemné osvěžení při každém mytí. Je jemný, šetrný a účinně pečuje o pokožku. Zanechává na kůži orientální a kořeněnou vůní, která je šitá na míru každému muži jako drahý oblek.

O značce Gucci

Progresivní, inovativní a směr udávající – značka Gucci formuje svět módy již téměř sto let. Její moderní a eklektické výrobky představují vrchol italského řemeslného umění a jsou nepřekonatelné svou kvalitou a důrazem na detail.

Na počátku všeho stál v roce 1921 nenápadný muž Guccio Gucci, který si založil dílnu na zpracování kůže. Zřejmě ho tehdy vůbec nenapadlo, že dal právě jméno módní legendě, která jednou dobude svět.

Dnes značka Gucci nezáří pouze na přehlídkových molech, své kolekce rozšířila o další módní doplňky a také kosmetiku a parfémy. Mezi ty nejznámější patří určitě aromatická vůně pro muže Gucci Guilty nebo romantická květinová vůně pro ženy Gucci Bloom.

Podle vize aktuálního tvůrčího ředitele Alessandra Micheleho značka Gucci nově definovala luxus pro 21. století a upevnila svou pozici jednoho z nejžádanějších módních domů na světě.

Recenze Gucci Made to Measure

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!