Přejít na hlavní obsah
Gucci Guilty Pour Homme Love Edition 2021 toaletní voda pro muže
Gucci Guilty Pour Homme Love Edition 2021 toaletní voda pro muže
Gucci Guilty Pour Homme Love Edition 2021 toaletní voda pro muže
Hlava
italský citron, růžový pepř
Srdce
pomerančový květ, med, levandule, neroli
Základ
pačuli, cedr
Druh vůněcitrusová, květinová

Vůně oslavující lásku ve všech jejích podobách

Oslavujte nekonvenční lásku a vzepřete se zavedeným tradicím. Toaletní voda pro muže Gucci Guilty Pour Homme Love Edition 2021 je věnována lásce a všem milencům, kteří dýchají pro svobodnou lásku a vztahy osvobozené od pravidel stanovených společností. 

  • citrusovo-květinová fougère vůně pro muže
  • uvedena na trh v roce 2021
  • vytvořena parfémářem Alberto Morillasem

Složení vůně
Vůně Gucci Guilty Pour Homme Love Edition 2021se otevírá pikantními tóny růžového pepře v kombinaci s osvěžujícím italským citronem. Poté do hry vstupují bílé květiny s medovými tóny společně s absolue květu pomerančovníku smíchaného s neroli a francouzskou levandulí. V závěru se na kůži usadí sofistikované tóny pačuli, které odrážejí moderní vyjádření smyslnosti, tajemství a intrik a mužná bohatost cedrového dřeva.

Příběh vůně
Jedinečná toaletní voda pro muže Gucci Guilty Pour Homme Love Edition 2021 je věnována lásce. Je určena pro milence, kteří svůj vztah vyjadřují způsobem, který se vymyká společenským pravidlům.

Flakon obsahuje poetické poselství lásky, které je navrženo tak, aby bylo možné kombinovat pánské a dámské vůně. Na flakonu pánské vůně tak stojí: „Měli bychom být spolu, ale nejsme“.

GucciGuilty Pour Homme Love Edition 2021 toaletní voda pro muže

19×
90 ml

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: GUC05398