Gucci Guilty Pour Femme Love Editionparfémovaná voda pro ženy

19×
Gucci Guilty Pour Femme Love Edition parfémovaná voda pro ženy
Gucci Guilty Pour Femme Love Edition parfémovaná voda pro ženy
Nové
90 ml
1 560

Kód: GUC05079 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra úterý 29. 9. 2020
Osobní odběr
Již zítra úterý 29. 9. 2020

Popis parfému Gucci Guilty Pour Femme Love Edition
Složení

Nepřestávejte slavit. Parfémovaná voda pro ženy Gucci Guilty Pour Femme Love Edition je zde, aby připomněla první výročí svobody a volnosti v duchu prohlášení #ForeverGuilty. Nenechte si uniknout limitovanou edici, která je věnována milencům, kteří neskrývají svou výstřednost.

  • orientální květinová vůně s ovocnými a chypre tóny
  • dokonalý pánský protějšek jí vytváří Gucci Guilty Pour Homme Love Edition
  • limitovaná edice představena v roce 2020

Složení vůně
O úvodní osvěžení smyslů se postará kombinace sladce citrusového bergamotu a grapefruitu prostoupená vodními tóny. Květinové pokračování se nese na vlně narcisu a fialky spolu s nakyslou malinou, a to vše podtrhává opojný jasmín. Intenzitu a jemnost vnáší do vůně tóny pižma, ambry a pačuli.

Příběh vůně
Novou kapitolu příběhu dvou milenců otevírá vůně Gucci Guilty Pour Femme Love Edition a odráží v sobě současnou lásku. Její vonná kompozice vzdává hold květině, která nezapře vintage charakter – narcis. Tvar flakonu zůstává věrný ikonické vůni Gucci Guilty Pour Femme, ale tentokrát se zbarvil do retro růžových odstínů.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
grep, vodní tóny, bergamot, malina
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
fialka, jasmín sambac, květiny
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
ambra, pižmo, pačuli
Druh vůně
orientální, chypre

O značce Gucci

Progresivní, inovativní a směr udávající – značka Gucci formuje svět módy již téměř sto let. Její moderní a eklektické výrobky představují vrchol italského řemeslného umění a jsou nepřekonatelné svou kvalitou a důrazem na detail.

Na počátku všeho stál v roce 1921 nenápadný muž Guccio Gucci, který si založil dílnu na zpracování kůže. Zřejmě ho tehdy vůbec nenapadlo, že dal právě jméno módní legendě, která jednou dobude svět.

Dnes značka Gucci nezáří pouze na přehlídkových molech, své kolekce rozšířila o další módní doplňky a také kosmetiku a parfémy. Mezi ty nejznámější patří určitě aromatická vůně pro muže Gucci Guilty nebo romantická květinová vůně pro ženy Gucci Bloom.

Podle vize aktuálního tvůrčího ředitele Alessandra Micheleho značka Gucci nově definovala luxus pro 21. století a upevnila svou pozici jednoho z nejžádanějších módních domů na světě.

Recenze Gucci Guilty Pour Femme Love Edition19